مقالاتمقالات اجتماعی

زیباترین دختر جهان بیست ساله شد!

 

شاید شما دختر کوچکی را که در سال 2007 عنوان زیباترین دختر جهان را به خود اختصاص داد به خاطر بیاورید. اگر به خاطر داشته باشید او چشمان آبی مایل به خاکستری داشت که فراموش کردنش بسیار سخت است! آن دختر امروز بزرگ شده است. پس بیایید با هم نگاهی به وضعیت این روزهای تیلان لنا رز بلندو بیندازیم.

تیلان در اکس ‌آن پروانس در جنوب فرانسه زندگی می ‌کند. او دختر فوتبالیست سابق پاتریک بلوندو و ورونیکا لوبری (بازیگر، مجری تلویزیون سابق و عکاس) است. تیلان در سن 4 سالگی فعالیت حرفه ای در زمینه مدلینگ را آغاز کرد و خیلی زود موفق شد در این دنیا برای خودش اسم و رسمی دست و پا کند. در ضمن اولین عکس های او که باعث معروفیتش شدند در سن 7 سالگی توسط عکاس مشهور دنی بروبیکر گرفته شدند. این عکس ها آنقدر باعث معروفیت تیلان شدند که خیلی ها بلافاصله او را در هر جایی که می دیدند می شناختند. همین امر باعث شد که پای او حتی به کت واک ژان پل گوتیه نیز برسد. این دختر جوان و زیبا در سال 2015 به IMG Models  پیوست و از آن زمان موفقیت حرفه ای چشمگیری را تجربه کرده است. تیلان اکنون با وجود اینکه تنها 20 سال سن دارد، اما موفق شده است با طراحان بزرگ زیادی همکاری کند. تیلان در سال 2018 برند لباس خود با عنوان Heaven May را تاسیس کرد.

درک اینکه چرا لقب زیباترین دختر جهان را به تیلان داده اند کار سختی نیست. در آن زمان یکی از عکس های او که زیبایی طبیعی او را نشان می داد و به نظر می رسید که ناگاه گرفته شده است، باعث شد او به معروفیت جهانی برسد.

در حال حاضر تیلان 20 ساله شده و بیشتر از هر زمان دیگری آماده است تا از نعمت زیبایی طبیعی خود بهره ببرد. تیلان سال ها در صدر فهرست زیباترین دختران جهان قرار داشته. فهرست زیر این واقعیت را به خوبی نشان می دهد:

  • نفر 84 در 100 چهره زیبای 2014
  • نفر 28 در 100 چهره زیبای 2015
  • نفر 5 در 100 چهره زیبای 2016
  • نفر 2 در 100 چهره زیبای 2017

تنها یک نگاه کوتاه به صفحه اینستاگرام تیلان هر فردی را شگفت زده می کند، زیرا زیبایی بی انتهای دختری را نشان می دهد که بی هیچ زحمتی زیباست.

خبر بد اینکه این افسانه طبیعی زیبایی، مجرد نیست!

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید