اخباراخبار جهان

زن روانی پس از آزار جنسی دو کودک توسط دو مرد، قصد داشت آنها را بخورد

ویکی بیوان، پل رافرتی و تونی هاتون، فانتزی های جنسی منزجرکننده خود را روی یک دختر بچه اجرا کردند.

بیوان 37 ساله از آزار و تجاوز به یک دختر فیلم و عکس گرفت و آن را در اینترنت پخش کرد، و همین کار باعث دستگیری آنها شد. دادگاه سلطنتی لیورپول اعلام کرد که بیوان، پس از ضبط تلفن یک مرد دستگیر شد که در آن 458 صفحه سکس چت او با بیوان و همچنین تصاویر زننده ای وجود داشت.

بیوان در یکی از چت ها درباره تمایل به «ربودن، تجاوز، شکنجه، کشتن و سپس خوردن کودکان» صحبت کرده بود؛ قاضی اندرو مناری گفت: «محتوای برخی از آن چت ها واقعاً تکان دهنده است».

در چت هایی که در گوشی بیوان پیدا شد، صحبت هایی در مورد آزار و اذیت کودکان نوشته شده بود، قاضی مناری گفت که در چت های او با رافرتی 52 ساله، صحبت از سوء استفاده از یک کودک بود.

بیوان از St Helens، در مجموع به 34 جرم جنسی از جمله یک اتهام تجاوز جنسی مشترک و پنج تجاوز جنسی به همراه رافرتی و یک اتهام سوء استفاده جنسی به طور مشترک با هاتون اعتراف کرد. رافرتی به ده سال زندان محکوم شد که قابل تمدید برای 4 سال دیگر نیز می باشد؛ هاتون 62 ساله نیز به چهار سال زندان محکوم شد.

قاضی مناری، بیوان را به حداقل ده سال و هشت ماه زندان محکوم کرد. او عنوان کرد که بیوان قبل از طی این مدت نمی تواند برای درخواست آزادی مشروط اقدام کند.

جاناتان دافی، وکیل مدافع بیوان، گفت که سلامت روان موکلش پس از جدایی از همسرش رو به وخامت گذاشته و آن زمان تشخیص داده شده بود که مشکل دوقطبی دارد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید