زن تورنتویی ادعا کرد او را با خشونت از ورود به دستشویی رستوران منع کردند

یک زن تورنتویی به نام مریم، با انتشار ویدیو در TikTok تجربه ناخوشایند خود هنگام استفاده از دستشویی رستورانی در مارکام را به اشتراک گذاشته است. ویدیویی که ماه گذشته توسط @glowbymaryyy آپلود شد، بیش از 70 هزار بازدیدکننده و صدها کامنت داشته است. 

مریم با چشمان اشکبار می گوید: اهل گریه کردن در شبکه های اجتماعی نیستم، اما بدترین تجربه زندگی ام را در این رستوران داشتم. من پریود هستم و بایستی به دستشویی می رفتم. برای این کار وارد رستوران کیوشو یاکیتوری ایزاکایا در شماره 181 خیابان یانگ در مارکام شدم. اما نه تنها گفتند چون مشتری رستوران نیستم، نمی توانم از دستشویی استفاده کنم، بلکه لباس ام را گرفتند و کشیدند و دستور دادند رستوران را ترک کنم. آیا این رفتار انسانی است؟ 

 

این ویدئو به سرعت در سایر پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و بحث‌ های داغی را در مورد حق استفاده از دستشویی و کمبود دستشویی عمومی در تورنتو به راه انداخت. برخی از کاربران حق را به مریم دادند و دسترسی به دستشویی را جزو حقوق اولیه دانستند و برخی دیگر از این رستوران دفاع کردند. 

این ویدیو باعث شد، بسیاری از ساکنان تورنتو کامنت های منفی برای رستوران بگذارند. کارکنان رستوران در پاسخ ادعا کردند: از اینکه وقت گذاشتید و نظر دادید، متشکریم. ولی هیچ حمله ای صورت نگرفت و ما بلافاصله با پلیس تماس گرفتیم و مدارک و شواهد خود را ارائه کردیم. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید