اخباراخبار کانادا

زن ایرانی ساکن وان به برگزاری جلسات درمانی با استفاده از هویت جعلی متهم شده است.

منبع: گلوبال نیوز-

پلیس اعلام کرده که یک زن ایرانی ساکن وان، با اتهام ارائه جلسات درمانی بدون مجوز با استفاده از هویت جعلی، روبرو است.

پلیس منطقه ای دورهام در یک بیانیه خبری اعلام کرد: «این مظنون در فاصله بین 31 می تا 21 ژوئن سال جاری، بدون داشتن مجوز اقدام به برگزاری جلسات روان درمانی در یک کلینیک در ویتبی کرده است».

بنابر اظهارات پلیس، این مظنون فاقد گواهینامه ارائه مراقبت های بهداشتی روانی از کالج مددکاران اجتماعی و مددکاران خدمات اجتماعی انتاریو (OCSWSSW) است.

به گفته پلیس، این مظنون در مجموع 26 جلسه روان درمانی را با استفاده از هویت جعلی برگزار کرده است.

اتهاماتی که پلیس به خانم کتایون معصومی راد 32 ساله نسبت داده است، عبارتند از: اتهام کلاهبرداری زیر 5000 دلار، ادعای واهی، شخصیت پردازی برای کسب منفعت، جعل اسناد، بیان/استفاده از سند جعلی، نقض عهدنامه نظم عمومی و تظاهر دروغین برخلاف قانون مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی.

پلیس گفت که متهم ممکن است در هنگام برگزاری جلسات روان درمانی از نامهای مستعار زیر استفاده کرده باشد: کتی معصومی راد، کتی ام. گیموند، کتی معصومی راد گیموند، کتی مهرانیان و کتی م راد.

در بیانیه پلیس آمده است که کلینیک و کالج مددکاران اجتماعی و مددکاران خدمات اجتماعی انتاریو، هر دو با این تحقیقات همکاری کرده اند.

بازپرسان پلیس اعلام کرده اند قصد دارند با کسانی که با معصومی راد جلسه داشته اند، صحبت کنند.

در انتهای این بیانیه پلیس از مردم خواسته است قبل از دریافت خدمات بهداشتی روانی، از وب سایت OCSWSSW بازدید کنند تا در دام افراد متقلب نیافتند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید