اخباراخبار کانادا

زن اهل وینیپگ به دنبال کشف دلیل کشته شدن شوهرش در سفر ماه عسل به مکزیک

کانادا- جسی روپوس 36 ساله و پدر سه فرزند،  در ساعات اولیه صبح 13 ژانویه در بار هتل واقع در Puerto Aventuras مکزیک (در 75 کیلومتری جنوب غرب کنکون) به قتل رسید. جسی قرار بود 12 ساعت بعد به اتفاق همسرش استیسی به کانادا بازگردد. 

استیسی به CBC گفت او و جسی اوایل شب 12 ژانویه به بار هتل رفتند و ساعتی بعد او به تنهایی به اتاق شان بازگشت. اوایل بامداد، کارکنان هتل با استیسی تماس گرفته و خواستند خود را به لابی برساند. استیسی گفت: آنجا نوار پلیس را دیدم. یک زن به سمت من آمد و گفت: متاسف ام، همسرتان مرده است. 

خبرنگار CBC در ارتباط با مرگ روپوس با پلیس ایالت کوئینتانا روو تماس گرفت، اما آنها خبرنگار را به دفتر دادستان کل ایالت ارجاع دادند. طبق متن ترجمه شده یک سند از دفتر دادستانی کل، جسی در اثر خفگی جان خود را از دست داده است. استیسی می گوید دو مرد (هر دو از کارکنان هتل) در ارتباط با مرگ شوهرش بازداشت شده اند، اما اتهام رسمی به هیچیک وارد نشده است. 

استیسی یکشنبه 15 ژانویه در مکزیک شاهد برگزاری جلسه دادگاه برای دو متهم پرونده بود. او طی جلسه شنید که شوهرش به دلیل دعوا و درگیری از بار اخراج شده بود، اما پس از اینکه دوستی که در مکزیک ملاقات کردند او را آرام کرد، مجددا به بار بازگشت.  

استیسی گفت: حدس می‌ زنم دعوا دوباره شروع شد، بنابراین او را بیرون بردند. تا جایی که می دانم، نگهبان او را روی زانوهایش نشاند و دستانش را از پشت دست بند زد. در این لحظه مرد دوم (از کارکنان بار) به سوی شوهرم دوید و دستانش را دور گردن او گره کرد.  

هتلی که این زوج در آن اقامت داشتند، به ایمیل CBC  پاسخ نداده است.  سخنگوی وزارت امورخارجه کانادا ضمن تایید مرگ یک شهروند کانادایی در مکزیک، جزئیات بیشتری ارائه نکرد. 

استیسی می گوید کمپین جمع آوری کمک مالی توسط یکی از دوستان خانوادگی راه اندازی شده، زیرا هزینه انتقال جسد جسی به کانادا بیشتر از مبلغی بود که بیمه مسافرتی پوشش می داد. او بیش از 10 هزار و 800 دلار بابت انتقال جسد پرداخت کرد، در حالی که بیمه مسافرتی تا 7500 دلار را پوشش می داد. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید