اخباراخبار کانادا

زن انتاریویی 50 هزار دلار به یک پیشگو پرداخت کرد تا او را از شر ارواح شیطانی خلاص کند! 

یک زن انتاریویی گفت پس از پرداخت بیش از 50000 دلار به یک پیشگو که قول داده بود او را از شر ارواح شیطانی خلاص کند، خود را فریب خورده احساس می کند. 

ماری ژان می‌ گوید: غمگین بودم و بیلبوردی را دیدم که ادعا می کرد  یک طالع بین با 35 سال تجربه می ‌تواند هر مشکلی را حل کند، بنابراین تماس گرفتم تا وقت بگیرم. 

ژان می گوید اکتبر گذشته پس از اینکه مجبور شد خانه اش را بفروشد دچار افسردگی شد. او امیدوار بود پیشگو در اولین ملاقات شان خبرهای خوبی به او بدهد، اما در عوض شنید که توسط ارواح شیطانی احاطه شده است!  پیشگو همچنین گفت اگر دستورات اش را اجرا نکند، ممکن است جان خود و فرزندانش در خطر باشد. 

این پیشگو که ماها دیو نام دارد، کسب و کار طالع بینی خود را در شماره 4510 خیابان کینگستون  ومورنینگ ساید، اسکاربورو اداره می کند. 

ماری می گوید دیو از او 10 هزار دلار مطالبه کرد تا با جادوی سیاه مقابله کند و مانع اتفاق بدی که قرار است بیفتد، بشود. پس از پرداخت این پول، دیو مبلغ بیشتری خواست، چون به قول او ارواح شیطانی بسیار قدرتمند بودند. به این ترتیب ماری در مجموع 46 هزار دلار به دیو پرداخت کرد. طالع بین همچنین گفت باید کوزه هایی را خریداری کند تا ارواح خبیث طی مراسم اسیر شده و به آبشار نیاگارا برده و دفع شوند! 

خوشبختانه پس از تماس خبرنگاران CTV نیوز با دیو، علیرغم انکار و تکذیب اولیه، پول به ماری بازگردانده شد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید