اخباراخبار کانادا

زنی که به اشتباه ایمیل جایزه یک میلیون دلاری اش را حذف کرد

 

به نقل از torontosun : حواس پرتی و بی توجهی کار دست شوائی وانگ اهل نیومارکت داد، زیرا او ایمیلی را به اشتباه حذف کرد که به او خبر داده بود در یک بخت آزمایی مبلغ یک میلیون دلار برنده شده است. 

این مادر 40 ساله که در طول همه گیری برای اشتراک قرعه کشی OLG ثبت نام کرده بود، صبح روز بعد از برنده شدن جایزه Lotto 6/49 Gold Ball در 21 ژانویه، ایمیلی را که به او خبر داده بود مبلغ هنگفت یک میلیون دلار برنده شده است را به دلیل سهل انگاری حذف کرد.

خانم وانگ درباره آن روز می گوید: «بعدا همان روز داشتم به تلفن همراهم نگاه می کردم که ایمیل دیگری دیدم، به همین دلیل تصمیم گرفتم وارد حساب OLG خود شوم؛ چیزی را که دیده بودم باور نمی کردم.

وقتی همسرم بعد از پیاده روی به خانه آمد، ماجرا را برای او تعریف کردم. همسرم فکر می کرد می خواهم او را دست بیندازم، هر چه می گفتم باور نمی کرد» اما همه چیز حقیقت داشت و وانگ خوش شانس برنده یک جایزه هنگفت یک میلیون دلاری شده بود.

وانگ گفت که برنده شدن در بخت آزمایی، یک فرصت فوق العاده برای اوست تا دوباره به دانشگاه بازگردد و مدرک دکتری خود را بگیرد. البته او نیم نگاهی هم به تفریح و سرگرمی دارد و قصد دارد بخشی از این پول را صرف تفریحات خود و خانواده اش بکند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید