اخباراخبار جهان

زنی قبل از پریدن از پنجره به قصد خودکشی، سه فرزند خود را به قتل رساند

به نقل از Fox News : یک پرستار اهل داکسبری، ماساچوست با نام لیندسی کلنسی سه فرزند خود را قبل از اینکه به قصد خودکشی از پنجره به پایین بپرد، به قتل رساند.

لیندسی کلنسی در طی تماس تلفنی با همسر و روانشناس مدافعش گفت صدای مردی را شنیده که به او گفته است بچه ‌هایش را بکش، زیرا این آخرین فرصت او است. 

کلنسی 32 ساله، ظاهرا از طناب های ورزشی برای خفه کردن و در نهایت کشتن سه فرزندش استفاده کرده است؛ سه فرزند او با نام های کورا و داوسون به ترتیب 5 و 3 ساله و کالان فرزند کوچکترش 7 ماهه بوده است.

کلنسی از روی تخت بیمارستان و از طریق زوم در دادگاه ناحیه پلیموث شرکت کرد. او در هنگام شرکت در جلسه دادگاه یک بریس گردن و ماسک صورت داشت، وکیل او کوین ردینگتون فاش کرد که او از ناحیه کمر به پایین فلج شده است.

جنیفر اسپراگ دستیار دادستان منطقه گفت، پس از اینکه پاتریک همسر کلنسی ، او را در حیاط خانه ‌شان پس از اقدام به خودکشی پیدا می کند، از او می پرسد بچه‌ ها کجا هستند و او پاسخ می دهد در زیر زمین.

سپس پاتریک دوان دوان به سمت زیرزمین می دود و سریعا با اورژانس تماس می گیرد، اما متاسفانه دیر می رسد و هر سه فرزند او جان خود را از دست داده اند.

اسپراک در توضیح ماجرا می گوید: «وقتی پاتریک می رسد، هنوز بندهای ورزشی به گردن بچه هایش بوده است. او این بندها را باز می کند و به بچه ها التماس می کند که نفس بکشند».

پاتریک شب 24 ژانویه تنها چند دقیقه برای انجام یک کار کوچک از خانه خارج شده بود، اما وقتی به خانه برگشت تمام زندگی اش نابود شده بود. براساس شواهد لیندسی آن شب عمدا همسرش را به بهانه کاری به خارج از خانه فرستاده است، تا بتواند نقشه خود را عملی کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید