اخباراخبار جهان

زنی به خاطر کنار گذاشتن آرایش سنگین و مژه مصنوعی تحسین شد

به گزارش ایران جوان و به نقل از tyla در دنیایی که همه ما به دیدن چهره یکدیگر با فیلترهای مختلف عادت کرده ایم، دیدن شخصی که زیبایی طبیعی خود را به نمایش گذاشته، برای همه ما جالب است؛ به خصوص کسی که همیشه تعصب خاصی روی آرایش داشته است.

ونوس ترنر استرالیایی یکی از افرادی است که بعد از سال ها تصمیم گرفت زیبایی طبیعی خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارد و می گوید که از تصمیم خود بسیار راضی است.

ونوس اهل سیدنی است و در زمینه ناخن فعالیت می کند و به دلیل تولید محتواهای جالب در تیک طرفداران زیادی دارد؛ به جرات می توان گفت که برای چنین شخصی آرایش اهمیت بسیار زیادی دارد.

با این وجود ونوس در آخرین ویدیوی خود در تیک تاک تصمیم گرفت با ظاهر طبیعی اش ظاهر شود.

این اقدام ونوس به دلیل زیبایی طبیعی اش با استقبال طرفداران او مواجه شد.

در ادامه گزارش tyla آمده است:

یکی نوشت: «باورم نمی شود، تو خیلی خوشکلی!». دیگری اضافه کرد: «تصور کن از خواب بیدار شوی و عالی به نظر برسی، تو واقعا همچین چیزی هستی!»

کاربر دیگری گفت: «چشم هایت بدون آرایش زیباتر و درخشان تر هستند».

کاربر دیگری نیز با اشاره به آرایش های سنگین ونوس گفت: «من واقعا از مژه های بزرگ و مصنوعی تو خسته شده بودم و این چشم های ساده و زیبا را خیلی بیشتر دوست دارم».

مدتی است روندهای آرایشی ساده و مینیمالیستی در تیک تاک رواج زیادی پیدا کرده اند و این بدان معنی است که خیلی زود خیلی ها مانند ونوس اکتنشن های اغراق آمیز مژه را به فراموشی می سپارند.

اقدام جسورانه ونوس باعث ایجاد یک طوفان آنلاین در تیک تاک شد و به احتمال زیاد باعث شتاب گرفتن این روند خواهد شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید