مقالاتمقالات اجتماعی

زندگی زنی در قالب یک نوزاد!

 

پیگی میلر هر روز صبح مانند یک کودک در گهواره از خواب بیدار می شود و در تمام روز نقش یک کودک را بازی می کند که با اسباب بازی هایش مشغول بازی است.

این زن اعتراف می کند که برای اینکه بتواند سبک زندگی خود به عنوان یک کودک خردسال را حفظ کند، ماهانه 230 پوند فقط خرج خرید پوشک می کند. 

پپیگی میلر که در اصل یک تولیدکننده محتواست، اهل ساحل شرقی ایالات متحده است. او هر روز صبح با بیدار شدن از خواب در گهواره وارد جلد یک کودک خردسال می شود. پیگی پس از تعویض پوشک صبحگاهی، وقت خود را صرف بازی با اسباب بازی ها و ایجاد محتوای آنلاین برای جامعه آنلاین بزرگسالان عاشق پوشک (پوشک خواهی یا اینفنتالیسم!) (ABDL)در مهدکودک خود می کند.

هدف پیگی از راه اندازی این سرویس اشتراکی این بود که بتواند به کسانی که مانند او هستند کمک کند احساس شرمندگی کمتری داشته باشند. با این وجود او مجبور است برای حفظ این سبک زندگی، پول زیادی هزینه کند.

پیگی در سال 2018 این سبک زندگی را برای خود انتخاب کرد و در سال 2020 توضیح داد که هدف او عادی کردن این سبک زندگی در کنار تامین مالی آن بوده است. او ماهانه 230 پوند (300 دلار) فقط برای پوشک هزینه می کند؛ این پول توسط 426 مشترک پولی او تامین می شود.

سبک زندگی پیگی تمام وقت است. این بدان معنی است که او همیشه این طور زندگی می کند و چه در دید عموم و چه در زندگی خصوصی خود، از این سبک زندگی تبعیت می کند. منفی بافی کسانی که سبک زندگی پیگی را درک نمی کنند، او را ناراحت نمی کند؛ این در حالی است که آنها مدام هوش او را زیر سوال می برند.

پیگی در این باره گفت: «من همیشه اسباب ‌بازی جمع ‌آوری می ‌کردم و نسبت به سن و سالم شوخ طبع تر بودم. همه دوستان و خانواده ام نیز این موضوع را پذیرفته بودند. به نظر من همه چیز به رفتار خود فرد بستگی دارد و اوست که تعیین می کند دیگران چگونه با او رفتار کنند.

وقتی به سن قانونی رسیدم، شروع به جستجو در اینترنت کردم تا ببینم آیا افراد دیگری نیز مانند من وجود دارند، و با کمال تعجب دیدم خیلی ها مثل من هستند.

خیلی ها از اینکه احساسات کودکانه داشته باشند شرمنده هستند، به همین دلیل من سعی کردم با حضور در فضای آنلاین، این یخ را بشکنم. به همین دلیل یک کانال یوتیوب ایجاد کردم، یک وب سایت ساختم و سعی کردم درباره این تولید محتوا کنم که زندگی و احساسات کودکانه چگونه بر یک فرد بزرگسال تاثیر می گذارد.

ما دوست داریم با اسباب ‌بازی ‌ها بازی کنیم. کارهایی که در کودکی انجام می ‌دادیم باعث شادی ما می ‌شود. من عکس عروسک ها و باربی را جمع ‌آوری می‌کنم. من دوست دارم با عروسک هایم بازی کنم. فضای کوچک همین است».4

پیگی بازخوردهای بسیار مثبتی از طرفداران فراوان خود در فضای آنلاین دریافت کرده است. او می‌ گوید: «من هر روز ایمیل ‌هایی از مردم دریافت می ‌کنم که می‌ گویند از اینکه شما مثل عموم مردم هستید، تشکر می ‌کنم.

بعضی از مردم نمی ‌دانند که چرا یک بزرگسال می ‌خواهد مانند یک کودک رفتار یا زندگی کند. همه اینها به این ذهنیت فرد مربوط می ‌شود؛ فردی که چیزهای بسیار کوچک او را شاد می کند.

ما هنوز بزرگسالانی کارآمد هستیم. ما باید کارهای عادی بزرگسالان مانند پرداخت صورت حساب ها را انجام دهیم، اما همچنان دوست داریم سبک زندگی خود را حفظ کنیم.

من افراد زیادی را زیر سوال می ‌برم که هوش من را زیر سوال ببرند. آنها می پرسند که اگر شما مانند مردم عادی هستید، پس چرا این گونه زندگی می کنید.

من به منفی ‌گرایی پاسخ نمی ‌دهم، این نیاز به پاسخ ندارد. رضایت و شادمانی من در زندگی ام برای من از همه چیز مهم تر است. من در زندگی روزمره ‌ام، سبک زندگی ‌ام را به هیچ‌ کس دیگر تحمیل نمی ‌کنم.

من ممکن است مانند یک بچه لباس بپوشم، اما قرار نیست یک شیشه شیر بنوشم و پستانک را بمکم. وقتی در جمع هستم، بیشتر محتاط هستم.

رسانه‌ های بزرگ زیادی وجود دارند که به شما کمک می ‌کنند بفهمید به کجای این جامعه تعلق دارید».

جالب است بدانید که سبک زندگی پیگی برخلاف انتظار، بر زندگی عاشقانه و روابط او تاثیر نگذاشته است. او در پایان گفت: «من تاکنون با کسی رابطه نداشته ام که شبیه من درگیر ABDL باشد. من 5 سال است که با یک مرد نامزد کرده ام. او از این نظر مانند من نیست، اما به سبک زندگی من احترام می گذارد». 

 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید