اخباراخبار کانادا

زندانی نشدن مردی که در کل کل خیابانی دوست دختر خود را به کشتن داد

به نقل از thestar : یک قاضی حکم داد مرد برامپتون که در یک کل کل خیابانی در میسیساگا باعث کشته شدن دوست دختر 19 ساله ‌اش شد، چون به جرم خود اعتراف کرده است، اجازه دارد دوران محکومیتش را در جامعه بگذراند.

بروس دورنو قاضی برامپتون، در توضیح اینکه چرا دانیال محمد خان را به حبس محکوم نکرده است، گفت: «به نظر من خطر از بیخ گوش خان رد شد، زیرا من به این نتیجه رسیدم که نباید او را به خاطر انجام این جرم از جامعه حذف کرد».

خان که در هنگام وقوع این تصادف 20 ساله بود، آوریل گذشته به رانندگی خطرناک، سهل انگاری جنایی منجر به مرگ و سهل انگاری جنایی منجر به آسیب بدنی در تصادف 5 فوریه 2018 اقرار کرد؛ این اتفاق باعث کشته شدن رباب ارشد و مجروح شدن خان و دیگر سرنشین اتوموبیل ایرسا طاهر شد، خان قبلا از خانواده ارشد عذرخواهی کرده است. او در جلسه صدور حکم در ماه اکتبر گفت: «من مسئولیت اعمالم را می ‌پذیرم و می ‌دانم کاری که انجام دادم یک جرم جدی و از دید من یک گناه بزرگ است».

قاضی دورنو با اذعان به تاثیر ناخوشایند این اتفاق بر خانواده رباب ارشد گفت: «تاثیر این حادثه بر خانواده ارشد ویرانگر بوده و همچنان نیز ادامه دارد».

هاروال باسی وکیل مدافع خان استدلال کرد که موکلش باید به دو سال حبس خانگی با نظارت الکترونیکی محکوم شود که قاضی با درخواست او موافقت کرد.

قاضی دورنو در توجیه حکم خود گفت: «خان از طرفی به دلیل اینکه به گناه خود اعتراف کرده و از خانواده رباب ارشد عذرخواهی کرده است و از طرفی به دلیل اینکه سابقه کیفری ندارد و پنج سال به قید وثیقه آزاد بوده، اما هیچ کدام از قوانین این دوران را زیر پا نگذاشته است، نشان داده که کاندیدای خوبی برای محکومیت مشروط است».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید