مقالاتمقالات اجتماعی

زنان مجرد از ویژگی های منزجرکننده مردان می گویند

بر اساس یک پست جدید و بحث برانگیز، ناخن های کثیف، عدم رعایت بهداشت و غذا خوردن با صدای بلند رایج ترین مواردی است که زنان مجرد به عنوان ویژگی های منزجرکننده مردان عنوان کرده اند. 

این بحث از آنجا شروع شد که یک زن در یک گروه معروف فیسبوکی پرسید چه چیزی در مردان از نظر آنها منزجرکننده است.

صدها نفر به این سوال پاسخ دادند و مواردی که در فهرست شان عنوان کرده بودند بیشتر بر اساس رفتار مردان بود و نه ظاهرشان.

ناخن های کثیف و عدم رعایت بهداشت دست، هم برای مردان و هم برای زنان منزجرکننده بود. زنان مجرد نیز وارد بحث شدند و نظرات و تجربیات شخصی خود را بیان کردند.

از موارد دیگر می توان به خشم و عصبانیت در حین رانندگی، بی احترامی به پیشخدمت ها، عدم رعایت بهداشت، غذا خوردن با صدای بلند و خودخواه بودن اشاره کرد.

یک زن گفت وقتی مردی انگشتش را در گوشش می‌ کند حالم بهم می خورد، او نوشت: باورم نمی ‌شود که بعضی‌ ها فکر می‌ کنند هیچ اشکالی ندارد که در حین صحبت این کار را انجام دهند؛ یک زن دیگر نوشت: شاید این نظر جالبی نباشد اما مردها آنقدر به فوتبال علاقه دارند که غرق آن می شوند.

یک زن دیگر، مردانی که آداب اولیه معاشرت را بلد نیستند یا به دیگران بی احترامی می کنند را منزجرکننده دانست.

ویژگی های منزجرکننده رایج در حین قرار ملاقات کدامند؟

-ناخن های کثیف
-با صدای بلند غذا خوردن
-خودخواهی
-عدم رعایت بهداشت
-تنبلی
-خشونت و عصبانیت در حین رانندگی
-زود جوش آوردن (تندخویی).

سیگار کشیدن:
مردان مجرد نیز وارد بحث شدند و به بیان ویژگی های منزجرکننده زنان پرداختند که به نظر می رسد با ویژگی های عنوان شده توسط زنان، یکسان است.

یکی از مردها نوشت: زنانی که ناخن های بلند دارند اما زیر آن را تمیز نمی کنند.

یکی دیگر نوشت: سلفی هایی که در آن لب هایشان را غنچه می کنند. به خصوص اگر ژل تزریق کرده باشند، آرایش غلیظ داشته باشند و پوست شان را برنزه اغراق شده کرده باشند.

لوآن وارد (Louanne Ward)، مربی استرالیایی روابط از شهر پرت، از 1500 مرد و زن نظرسنجی کرد تا مهم ترین موارد منزجرکننده در قرار ملاقات ها را عنوان کنند. موارد منزجرکننده ای که باعث می شود روابط افراد به قرار ملاقات دوم کشیده نشود:

عدم رعایت بهداشت:

لوآن متوجه شد که 72 درصد از مردم، عدم رعایت بهداشت را به عنوان مهم ترین عامل منزجرکننده عنوان کرده اند. او گفت: تصور نمی کنم کسی بدون توجه به وضعیت فیزیکی خودش بتواند در یک قرار ملاقات موفق شود و روی طرف مقابل تاثیر مثبت بگذارد، همه کامل نیستند اما حداقل می توانیم در حد توان، خود را خوب جلوه دهیم.

او می‌ گوید آن دسته از افراد مجردی که ساده ‌ترین کارها را انجام می ‌دهند، مانند شانه زدن مو، داشتن ناخن‌ های تمیز، پوشیدن لباس‌ های زیبا یا استفاده از عطر خوب، اولین تاثیر خوب را بر طرف مقابل می‌گذارند.

افرادی که آداب معاشرت اولیه را بلد نیستند:

خانم وارد گفت: 71 درصد مردم این را به عنوان دومین عامل منزجرکننده خود انتخاب کرده اند.

او افزود که مجردها در ملاقات با افراد جدید باید آداب معاشرت اولیه را بلد باشند. او گفت: یادتان باشد وقتی مشغول خوردن چیزی هستید و با دهان باز به طرف مقابل پیشنهاد می دهید که برایش نوشیدنی یا غذا بگیرید، خودش گویای آداب معاشرت بد شماست.

چک کردن مداوم تلفن:

لوآن گفت: چه حسی خواهید داشت اگر طرف مقابل نتواند حتی پنج دقیقه از تلفنش دست بکشد؟

او ادامه می دهد: واقعا لزومی ندارد که همیشه گوشی تلفن دست تان باشد مگر اینکه پزشک باشید یا اینکه بخواهید با پرستار بچه تان در تماس باشید. به نظر من، بهترین راه این است که تلفن هایتان را روی میز بگذارید و با هم شرط ببندید که هر کسی اول به گوشی اش دست زد، هزینه های امروز با اوست. اگر کمی جذابیت و سرگرمی به این کار اضافه کنید، مطمئن باشید احتمال استفاده از گوشی کمتر می شود.

او گفت حدود 67 درصد از مردم این مورد را به عنوان سومین مورد منزجرکننده عنوان کرده اند.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید