اخباراخبار کانادا

رونق شغل اجاره اسباب بازی در تورنتو

به گزارش ایران جوان و به نقل از cp24 کسب و کار اجاره اسباب بازی در انتاریو در حال رونق است، کاری که سالانه صدها دلار برای والدین کودکان صرفه اقتصادی دارد.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که داخل اسباب بازی پلاستیکی مورد علاقه فرزندتان چه چیزی وجود دارد؟

مطالعه ای که اخیرا توسط دانشگاه تورنتو انجام شده، نشان می دهد که مواد شیمیایی سرطان ‌زا در 87 درصد از اشیاء خانگی یافت می‌شود. ماده ای سمی به نام پارافین‌ کلره زنجیره کوتاه در بیشتر انواع اسباب ‌بازی ‌های پلاستیکی وجود دارد.

تنها این چند کلمه کافی است تا والدین کودکان در هنگام خرید اسباب بازی های پلاستیکی اندکی مکث کنند و به عواقب انتخاب خود بیندیشند.

کاریسا بوری نیز یکی از این والدین بود که با تماشای بازی کودکش با یک ظرف خالی ادویه، تصمیم گرفت تحولی در این صنعت به وجود بیاورد.

بوری در این باره گفت: «نگاهی به کد بازیافت زیر قوطی انداختم و متوجه شدم که این قوطی از پلاستیک نامرغوب تهیه شده و نباید کودک آن را به دهانش ببرد. به دنبال چیزی گشتم که با خیال راحت آن را در اختیار فرزندم قرار دهم و در نهایت به اسباب بازی های چوبی رسیدم».

در ادامه گزارش cp24 آمده است:

از آنجایی که اسباب بازی های چوبی گران بودند، بوری و همسرش تصمیم گرفتند یک کسب و کار کوچک راه بیندازند و با تولید این اسباب بازی ها و اجاره دادن آنها به والدین کودکان، امکان استفاده تمام کودکان را از این اسباب بازی های بی خطر فراهم کنند.

آنها هر سه ماه یک بار اسباب ‌بازی ‌های چوبی اجاره ‌ای را درب منزل به مشتریانشان تحویل می دهند، هزینه استفاده از این اسباب بازی ها که برای کودکان تا 3 سال طراحی شده اند، ماهانه 37 دلار است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید