دنیای مد

رونق حلقه های کلفت به لطف تیک تاک 

اگر از TikTok استفاده می ‌کنید، احتمالا حلقه‌ های رنگارنگ پلاستیکی را دیده‌ اید که بر انگشتان کاربران و سلبریتی ها خودنمایی می کنند. این حلقه ها که جواهرات بچگانه را تداعی می کنند، درشت بوده و به شکل بیضی و مستطیلی هستند. افرادی که از این حلقه ها استفاده می کنند، اغلب انواع استایل ها در رنگ های مختلف را همراه با هم می پوشند، تا جلوه منحصربه فردی خلق کنند. 

خوشبختانه انواع مختلف این حلقه ها در بازار موجود است و حتی می توان آنها را از eBay و Etsy خرید. اگر آنلاین خرید می کنید، به سایز حلقه دقت کنید تا مشکلی که برای اولیویا جوزفسن رخ داد، برای شما اتفاق نیفتد. او چندین حلقه را به صورت عمده در eBay  سفارش داد ولی بعدا متوجه شد که سایز بچگانه است، که چندان تعجب آور نیست، زیرا این سبک معمولا توسط بچه ها پوشیده می شود!

افراد مشهوری مانند مایلی سایرس، دوآ لیپا و بلا حدید جزو علاقمندان این استایل هستند. سال گذشته، وب سایت Lyst گزارش داد که تقاضا برای حلقه های پلاستیکی از ژآنویه 2021 در حال افزایش بوده است. در واقع جستجو برای حلقه های پلاستیکی، در سال 2021 ماهانه 28 درصد افزایش یافت.   

حلقه بلا حدید از برند لامانسو مستقر در بارسلونا است. این برند سه سال پیش توسط آدریانا مانسو، که از مجموعه حلقه های مادربزرگش الهام گرفته بود، تاسیس شد. مانسو حلقه ‌هایش را بین 55 تا 80 دلار می ‌فروشد، که اگرچه ارزان نیست، اما مقرون به صرفه ‌تر از برخی گزینه های دیگر است. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید