اخباراخبار کانادا

روش صرفه جویی در هزینه پوشاک و تجهیزات الکترونیکی در آستانه سال تحصیلی 

 

کانادا-تورم فزاینده خرید ملزومات مدرسه در سال جاری را برای بسیاری از والدین دشوارتر کرده است. طبق گزارش شورای خرده فروشان کانادا (RCC)، بیش از یک سوم از والدین (36.2 درصد) امسال انتظار پرداخت هزینه بالاتر برای خرید ملزومات مدرسه فرزندانشان را دارند. از سوی دیگر جان دیفرانکو، مدیر ارشد بازرگانیStaples Canada، در بیانیه‌ای به گلوبال نیوز گفت این خرده‌فروشیقیمت 50 کالای پرفروش را کاهش می‌دهد. در همین حال، Walmart Canada در بیانیه‌ایاعلام کرد لوازم تحریر و سایر ملزومات را با قیمت پایین تر عرضه می کند تا به مشتریان خود در عبور از تورم کمک کند. 

کارشناسان امور مالی توصیه هایی را برای کمک به والدین جهت کاهش هزینه ها در آستانه بازگشایی مدارس ارائه کرده اند. 

 

تهیه لیست خرید.

قبل از مراجعه به فروشگاه یا خرید آنلاینلیست اقلامی که در خانه دارید و قابل استفاده مجدد هستند و فهرست اقلامی که برای سال آینده نیاز دارید را تهیه کنید. در تصمیم گیری های خود فرزندان تان را شرکت بدهید. برای مثال اگر کوله پشتی نیاز به تعویض دارد، برای خرید یک کوله نو بودجه متوسطی تعیین کنید و به فرزندتان اجازه بدهید تصمیم بگیرد آیا کوله پشتی مارکدار ارزش از دست دادن پول توجیبی را دارد یا خیر؟. پس از تعیین بودجه ثابت، مبلغ را روی کارت هدیه پیش پرداخت شده قرار داده و اگر فرزندتان به سن مناسب رسیده، او را برای خرید بفرستید. 

اگر لباس‌ یا اقلامی وجود دارند که می‌توانند چند هفته اول سال تحصیلی دوام بیاورند،تا اکتبر صبر کنید زیرا در این ماه فروشگاه‌ها کالاهای فروش نرفته را به حراج می گذارند تا فضای کافی برای کریسمس ایجاد شود.

 

لوازم الکترونیکی تعمیر و بازسازی شده یک گزینه مقرون به صرفه.

با توجه به مشکلات زنجیره تامین و برای مواجه نشدن با قفسه های خالی، بهتر است قبل از بازگشایی مدارس اقدام به خرید تجهیزات الکترونیکی نمایید.ضمن اینکه می توانید وسایل الکترونیکیتعمیر شده را با نرخ ارزان‌تر از فروشگاه هایی مانند Factory Direct خریداری کنید. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید