مقالاتمقالات اجتماعی

روشی خلاقانه برای پوشیدن لباس های تابستانی در فصل زمستان

 

استایلیست ها می گویند که با این کار می توانید بیشتر از لباس های تلنبار شده در کمد خود استفاده کنید. 

هر سال پاییز که می رسد ما بدون تشریفات خاصی، کمد لباس مان را بررسی می کنیم تا لباس های تابستانی را بیرون بیاوریم و در انبار بگذاریم. در این گونه مواقع سعی می کنیم لباس های بدون آستین و لباس هایی که دارای پارچه های نازک هستند را برداریم و لباس های بافتنی، جین و در کل لباس های ضخیم و حجیم را جایگزین آنها کنیم. اما امسال بهتر است قبل از انجام این کار اندکی دست نگه دارید، چون گویا برخی کاربران تیک تاک راهکارهای خلاقانه ای برای استفاده از لباس های تابستانی در پاییز و زمستان پیدا کرده اند. پس بد نیست به آنها نگاهی بیندازید تا این بار بیشتر بتوانید از لباس های تابستانی خود استفاده کنید.

یکی از کاربران تیک تاک ترفند خود را در یک ویدیو فاش کرد. او ابتدا لباس تابستانی خود را پوشید و سپس یک سوتین را روی آن بست گذاشت (او از سوتین فنردار استفاده کرد، اما شما می توانید از سوتین ورزشی نیز استفاده کنید) سپس یک ژاکت را روی هر دوی آنها پوشید.

او در توضیح کار خود گفت: «برای اینکه شلخته به نظر نرسید، پایین ژاکت خود را زیر سوتین تان قرار دهید. حال ژاکت شما دیگر مانند قبل گشاد و بزرگ نیست و می توانید آن را روی هر یک از لباس های خود بپوشید. می توانید این کار را با پشت ژاکت نیز انجام دهید و یا اینکه آن را به همان شکل به حال خود رها کنید.

بهتر است این کار را با لباس های تیره رنگ انجام دهید، من اینجا خودم از یک لباس زیتونی استفاده کردم. اما در هر صورت مشکلی وجود ندارد و شما می توانید این کار را با تمام لباس های خود انجام دهید».

یکی دیگر از راه های استفاده از لباس های بلند زنانه در فصل زمستان، این است که آنها را با جوراب شلواری بپوشید. برای این کار باید از جوراب شلواری ها و لگ های زمستانی و گرم استفاده کنید.

در یکی دیگر از ویدیوهای تیک تاک، یکی از کاربران به اسم کریستینا کاچیوا (@kristinakacheeve) یک جوراب شلواری پشمی را نشان می ‌دهد. این جوراب شلواری 13 هزار کامنت مثبت از کاربران آمازون دریافت کرده است. این جوراب شلواری مانند لگینگ به نظر می آید، دارای ته رنگ قهوه ای روشن است و واقعا مانند یک جوراب شلواری نازک به نظر می آید.

کاچیوا در ویدیوی خود، این لگینگ را با یک لباس یقه اسکی مشبک مشکی، یک لباس اسلیپ مشکی و بوت های مشکی ست کرد. همین امر باعث شد که او ظاهری فوق العاده و در عین حال شیک و گرم داشته باشد. 

یک کاربر استرالیایی به نام آیوی نیکول  (@ivy_nicolee)یک ترفند دیگر را رو کرد. او در ابتدا یک گن گرم را پوشید، سپس یک دامن تابستانی را روی آن پوشید و در انتها یک ژاکت کشباف پشمی را روی آنها پوشید.

او در ترفند دوم خود یک لباس سرهم گرم را به تن کرد، یک لباس بلند را روی آن پوشید و سپس یک کت پشمی را روی آنها به تن کرد. 

دیگر کاربران تیک تاک نیز از ترفندهای جالبی استفاده کردند. کاربری با نام کاربری @dressmelikethat  یک لباس کوتاه مشکی گلدار را با یک جوراب شلواری، بوت، پیراهن سفید دکمه ای و یک جلیقه گرم مشکی ست کرد. 

کاربر دیگری با نام کاربری @shanzy_wadie لباس خود را با یک پلیور سفید دکمه دار و بافتنی (بافت درشت) ست کرد.

همان طور که مشاهده کردید، اگر بخواهید همیشه می توانید یک پیراهن یقه اسکی یا آستین بلند را زیر لباس های تابستانی خود بپوشید. در ضمن همیشه می توانید برای رویه لباس از یک ژاکت کشباف استفاده کنید. فقط کافی است کمی سلیقه به خرج دهید تا شیک ترین استایل را برای خود بسازید.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید