فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

روزی روزگاری در تل آویو: زندگی جدید کوئنتین تارانتینو در اسرائیل

کوئنتین تارانتینو، کارگردان برنده دو جایزه اسکار، به همراه همسرش دانیلا پیک و دو فرزندشان در تل‌ آویو اسرائیل زندگی می‌ کنند. او و همسرش، اوایل جولای در انتظار تولد فرزند دوم شان- یک دختر- بودند تا به پسر 2 ساله ‌شان، لئو بپیوندد، اما دو روز طول کشید تا مطبوعات اسرائیلی، تارانتینو را که در اطراف بیمارستان پرسه می زد بشناسند. حتی سایر زنان باردار بستری در بخش نمی دانستند که یک برنده اسکار به بخش رفت و آمد می کند. 

 

تارانتینو 59 ساله و پیک 38 ساله در سال 2009 با یکدیگر آشنا شده و نه سال بعد در یک مراسم یهودی در بورلی هیلز ازدواج کردند. پیک در اسرائیل مانند یک اشراف زاده مشهور است. پدرش سویکا پیک، یک نوازنده مشهور پاپ اسرائیلی است و خود دانیلا نیز به همراه خواهرش شارونا گروه موسیقی به نام The Pick Sisters داشتند. 

هنگامی که پسر کوئنتین و دانیلا در فوریه 2020 به دنیا آمد، اسرائیلی ها آن را نماد ادغام دو فرهنگ  تلقی کردند. پس از تولد لئو، سیل توییت ها به زبان عبری منتشر شد. مبنی بر اینکه: شخصی وجود دارد که پدرش کوئنتین تارانتیو و پدربزرگش سویکا پیک است. 

مدتی بعد از ازدواج، این زوج یک ویلای شش خوابه به مساحت 2900 فوت مربع در محله رامات آویو گیمل در شمال تل آویو خریداری کردند. در حالی که کوئنتین هنوز آپارتمانش در نیویورک و خانه لس آنجلس را حفظ کرده است. در شهری که اکثر ساکنانش در مجتمع های آپارتمانی زندگی می کنند، خانه های ویلایی بسیار کمیاب است. 

تارانتینو از زمان نقل مکان به تل آویو، به یک پدر معمولی تبدیل شده و محلی ها همواره او را در حین پیاده روی و خرید مشاهده می کنند. در حالی که در روزها و ماه های نخست، از وجود این همسایه مشهور بی اطلاع بودند. این روزها تارانتینو اغلب در حال دویدن، پیاده‌ روی یا دوچرخه ‌سواری در پارک هایارکون، یک پارک شهری گسترده در کنار رودخانه هایارکون دیده می ‌شود. در حالی که بیشتر تل ‌آویوی‌ ها تمایل دارند تارانتینو را به حال خود بگذارند، اما پاپاراتزی ها مثل سایه تعقیبش می کنند. 

این کارگردان در جون سال جاری، دکترای افتخاری را از دانشگاه معتبر عبری اورشلیم دریافت کرد. تارانتینو پس از ازدواج با بازیگر و موسیقیدان دانیلا پیک، اسرائیل را خانه خود می ‌داند و علنا از آن در سراسر جهان حمایت می‌ کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید