اخباراخبار کانادا

رهبر محافظه کاران: عوامل نفوذی رژیم ایران را از کانادا بیرون کنید! 

در پی انتشار گزارش گلوبال نیوز به قلم نگار مجتهدی و برایان رفلر در مورد میزان مداخله جمهوری اسلامی در کانادا، پیر پویلیور رهبر حزب محافظه کار خواستار اقدام فوری علیه رژیم ایران شد. 

پویلیور در واکنش به گزارش مورد اشاره گفت صدها نفر از عوامل وابسته رژیم ایران در کانادا زندگی می کنند. وی ضمن تکان دهنده توصیف کردن گزارش، افزود: اینکه اراذل و اوباش رژیم ایران مرتبط با تروریسم بدون مجازات شدن و با پول های دزدیده شده، یهودیان و ایرانیان کانادایی را ارعاب می کنند، وحشتناک است. 

رامین ژوبین، وکیل مستقر در بریتیش کلمبیا که در حال تهیه لیست وابستگان رژیم در کانادا و تهدیدات آنها علیه مخالفان جمهوری اسلامی است، می گوید: در حال حاضر حدود 700 نام داریم که اقامت موقت، اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دارند و به نوعی به رژیم وابسته اند. آنها به کانادا آمده اند چون می دانستند اینجا پناهگاه امنی خواهد بود. 

پویلیور با اشاره به این آمار بر لزوم اقدام فوری برای بیرون راندن این افراد از کشور تاکید دارد. رهبر محافظه کاران گفت که خواهان دیدن نام سپاه پاسداران در فهرست دولت فدرال از سازمان های تروریستی است. وی همچنین خواستار تحریم های بیشتر علیه رژیم ایران است. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید