اخباراخبار کانادا

رد شدن درخواست تمدید وام مسکن و احتمال بی خانمان شدن خانواده انتاریویی 

انتاریو- یک زن سالمند و نوه اش، پس از اینکه وام دهنده خصوصی از تمدید وام مسکن آنها امتناع کرد، با خطر بی خانمانی روبرو شده و برای یافتن مکانی برای زندگی تلاش می کنند. 

کارن بکشال و گریسون بکشال می گویند ممکن است مجبور به فروش خانه شده و یا مالکیت آن را از دست بدهند. 

کارن می گوید در طول همه گیری برای دریافت وام به یک وام دهنده خصوصی مراجعه کردند. اما وقتی برای تمدید وام اقدام کردند با جواب رد روبرو شده و وام دهنده گفت پول اش را پس می خواهد.

کارن در سال 2019 مبتلا به نارسایی قلبی تشخیص داده شد و در بیمارستان بستری شد. بیماری او خانواده را با مشکلات مالی روبرو کرده و او را مجبور به بازنشستگی کرد. 

گریسون می گوید: مادر بزرگ ام فقط 1800 دلار در ماه درآمد دارد و خود من نیز کمک هزینه معلولیت انتاریو (ODSP) دریافت می کنم. 

کارن می افزاید: به همین دلیل خانه را با یک وام دهنده خصوصی دوباره رهن گذاشتم. او حالا پول اش را می خواهد و من نمی توانم آن را پس بدهم. مبلغ وام 510 هزار دلار با گزینه تمدید پس از یک سال می باشد. شرکت وام مسکنی که با آن سر و کار داشتم دو هفته قبل از موعد تمدید گفت حاضر به تمدید وام نیست. 

کارن به سایر وام دهندگان و بانک ها مراجعه کرده، اما موفق نشده است، زیرا او و نوه اش درآمد کافی ندارند. درآمد مشترک آنها حدود 3 هزار دلار در ماه است. 

به بکشال ها تا پایان ماه مارچ فرصت داده شده تا جایی برای اجاره بیابند. با توجه به بیماری کارن و استفاده از صندلی چرخدار، او نیازمند آپارتمان طبقه همکف یا ساختمان دارای آسانسور است. 

بکشال ‌ها کمپین GoFundMe را برای دریافت کمک راه اندازی کرده اند. برای کمک مالی به  https://bit.ly/3ZqIwiG  مراجعه کنید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید