زنان

راز جوانی یک خانم چهل و یک ساله

 

زنانی که می خواهند جوان تر از سن خود به نظر برسند راه های زیادی پیش رو دارند. یک روال نوین مراقبت از پوست، یک مدل موی مدرن و یک رژیم غذایی سالم، همگی جزء روش هایی هستند که می توانند معجزه کنند.

اما برای مدل 41 ساله آلانا پانتون که اغلب 10 سال از سنش جوان تر دیده می شود، همه چیز در مصرف یک نوشیدنی سبز، پیروی از یک رژیم غذایی سالم و مراقبت طبیعی از پوست، خلاصه می شود.

آلانا در یک مصاحبه درباره راز جوانی خود گفت: «اغلب به من می گویند که 10 سال از خودم جوان تر به نظر می رسم. من 41 سال دارم و مردم به من می گویند که به نظر می آید در اواخر دهه 20 یا اوایل دهه 30 زندگی ام قرار دارم. اغلب اوقات در مسیر برگشت به خانه با جوان ها همصحبت می شوم، شاید به این دلیل که احساس می کنم قلبا جوان هستم».

آلانا اعتراف می کند که با سم زدایی چند بار در سال و نوشیدن آب سبز، توانسته ظاهر جوان خود را حفظ کند. او می گوید که هر هفته آب سبز می نوشد.

آب سبز سرشار از مواد مغذی است، به سلامت دستگاه گوارش کمک می کند و التهاب را کاهش می دهد. در ضمن می تواند آبرسان باشد، به خصوص اگر پر از سبزیجات غنی از آب مانند خیار و کرفس باشد که همگی پوست را هیدراته، سالم و درخشان می کنند.

آلانا حداقل چهار یا پنج بار در هفته به ورزش می پردازد.

آلانا با تغییر رژیم های ورزشی خود، انگیزه اش را حفظ می کند. او در این باره گفت: «در حال حاضر یوگای گرم انجام می دهم، اما این روال ثابت نیست. معمولا در ماه های زمستان یوگای گرم انجام می دهم و در تابستان به دویدن و وزنه زدن روی می آورم».

آلانا از محصولات طبیعی مراقبت از پوست برای سالم، هیدراته و درخشان ماندن پوستش استفاده می کند. 

هر چند آلانا به آرایش علاقه زیادی دارد، اما بعضی روزها بدون آرایش بیرون می رود تا به تنفس پوستش کمک کند.

او در ادامه گفت: «من یک سبک زندگی کاملا سالم را دنبال می کنم، گهگاهی می نوشم، اما هرگز سیگار نمی کشم. من سعی می کنم حداقل 1.5 لیتر آب در طول روز بنوشم و یک رژیم غذایی عمدتا گیاهی داشته باشم، فقط گاهی اوقات گوشت یا ماهی می خورم».

امیدواریم تجربیات آلانا به شما نیز کمک کنند همیشه جوان و زیبا به نظر برسید.

 

 

منبع خبــــــر

 

 


دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید