اخباراخبار جهان

دونالد ترامپ‌ بزودی بابت پرداخت به یک پورن استار دستگیر می شود

به گزارش ایران جوان و به نقل از mirror دونالد ترامپ ادعا می کند که روز سه شنبه به دلیل پرداخت پول به پورن استار، استورمی دانیلز دستگیر خواهد شد.

هنوزهیچ خبر رسمی در مورد اینکه آیا رئیس جمهور سابق متهم شده است یا خیر، منتشر نشده است، با این حال مسئولان در حال آماده سازی پرونده برای صدور کیفرخواست هستند.

از طرفی جوزف تاکوپینا، وکیل دونالد ترامپ در واکنش به این اخبار اعلام کرد که اگر اتفاقی رخ دهد روال عادی را پیش خواهیم گرفت و‌پاسخ خواهیم داد.

در ادامه گزارش mirror آمده است که، هیات منصفه بر اساس شواهد مدعی شده اند که وکیل ترامپ در سال ۲۰۱۶ پرداخت هایی را به دو زن دیگر نیز ترتیب داده تا آن ها را در مورد برخوردهای جنسی که یک دهه قبل با ترامپ داشتند، ساکت کند.

البته که ترامپ وقوع این اتفاقات را رد می‌کند و ادعا می‌کند که این موضوع را دادستان نیویورک باهدف تخریب کمپین ریاست جمهوری ۲۰۲۴ او مطرح کرده است.

استیون چونگ، سخنگوی کمپین ترامپ روز پنجشنبه در بیانیه ای درباره این تحقیقات گفت که این توطئه از جانب دموکرات ها شروع شده تا قبل از انتخاب ریاست جمهوری دونالد ترامپ‌را تخریب کنند.

ترامپ نیز در شبکه ی اجتماعی خودش به موضوع احتمالی دستگیر شدنش در روز سه شنبه پرداخته و از طرفدارانش خواسته تا ” ملیت خود را پس بگیرند”

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید