اخباراخبار کانادا

دولت انتاریو نگران ایمنی جوامع جدید با سبک زندگی قرون وسطائی 

دولت انتاریو اخیرا توجه دقیق‌ تری به جوامع سبک قرون وسطایی که ساکنان برای فرار از هزینه‌ های سرسام آور مسکن و زندگی بطور فزاینده ای به آن روی می‌آورند، داشته است. 

این کامیونیتی ها در مناطق دورافتاده شمالی ‌تر واقع شده ‌اند و روشی جایگزین برای زندگی و مالکیت خانه ارائه می ‌دهند. دهکده های قرون وسطایی جنگلی مستلزم آن است که ساکنان زمینی را بصورت گروهی بخرند و سپس آن را با شرایط 20 ساله (قابل تجدید و قابل انتقال) به خودشان اجاره بدهند. 

هرچند اعضای این جوامع تا حد امکان دوستدار محیط زیست هستند و از پانل های خورشیدی، توالت های کمپوست و مواردی از این دست استفاده می کنند، اما برخی از مردم محلی نگرانی خود را در مورد تاثیر این جوامع بر محیط زیست و شهرهای همجوار ابراز کرده اند. 

دولت انتاریو اواخر سال 2022 به مالکین این خانه ها هشدار داد که بایستی کلیه مقررات اجرایی در مورد دفع فاضلاب، استفاده از آب و ساخت و ساز را رعایت کنند. بازرسان دولت، نوامبر 2023 از برخی سایت های در حال توسعه بازدید کردند تا از اجرای مقررات اطمینان حاصل شود. دولت در بیانیه ای خاطرنشان کرد که در کنار مشکلات ذکر شده، همچنین نگران امنیت ساکنان این جوامع و مناطق روستایی و شهری اطراف است. 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید