فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

دوران کودکی پاملا اندرسون دلخراش و وحشتناک بود 

پاملا اندرسون، بازیگر کانادایی با سریال تلویزیونی Baywatch به سرعت به یکی از مشهورترین سلبریتی های جهان تبدیل شد. در حالی که میلیون ها نفر کاملا شیفته ظاهر اندرسون در لباس شنای قرمز رنگ شده بودند، اندرسون پله های موفقیت را یک به یک طی می کرد. اما متاسفانه برای او، این سیر صعودی مدت طولانی ادامه نداشت و کارهای بعدی او به خوبی و موفقیت Baywatch نبودند. 

در حالی که هالیوود تا حد زیادی علاقه خود را به اندرسون از دست داد، اما او با تصمیمات و رفتارهای بعضا جنجالی در کانون توجه باقی ماند. شاید بسیاری از دوستداران او از دوران کودکی و نوجوانی پرتلاطم و غم انگیز او بی اطلاع باشند. از جمله اینکه؛ 

پاملا اندرسون توسط پرستار کودک مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گرفت.

برای والدین تامین امینت فرزندان اهمیت زیادی دارد. متاسفانه بسیاری از والدین به دلیل مقتضای شغلی نمی توانند هر لحظه از روز در کنار فرزندان خود باشند و در نتیجه نگهداری از آنها را به افراد معتمد و یا بستگان می سپارند، اندرسون والدینی مهربان داشت که مجبور شدند او را به یک پرستار کودک بسپارند؛ متاسفانه این پرستار او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد، او که از آزارها به تنگ آمده بود، آرزو کرد ای کاش پرستارش بمیرد تا او را به حال خود بگذارد. همانطور که او در طول مصاحبه هایش فاش کرد، اندرسون بر اساس آنچه اتفاق افتاد، خود را یک قاتل تلقی می کرد. 

وی گفت: آرزوی مرگ او را می کردم، او روز بعد از فارغ التحصیلی در یک تصادف رانندگی کشته شد؛ با خودم گفتم: من او را جادو کرده و کشته ام  نمی توانستم موضوع را به والدینم بگویم، اما به این باور رسیدم که قدرت جادویی برای کشتن مردم دارم؛ پاملا اندرسون، قربانی تجاوز جنسی بود. او فاش کرد که در 12 سالگی از سوی یک مرد 25 ساله مورد تجاوز قرار گرفت. نیازی به گفتن نیست که آزار و اذیت های جنسی مکرر در طول دوران کودکی، تاثیر عمیقی بر روح و روان پاملا گذاشت و در نتیجه باعث شد نتواند به انسان ها اعتماد کند. 

با توجه به آنچه پاملا از سر گذرانده است، یادآوری اتفاقاتی که در بزرگسالی برای او رخ داد نیز غم انگیز است.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید