اخباراخبار جهان

دنیای فانتزی دیزنی، هدیه مرد لندنی به همسر بیمارش در آستانه مرگ

کریستی فیلدینگ در 28 سالگی متوجه شد به سرطان سارکوم مبتلا شده است، این سرطان بسیار نادر است و سالانه تنها سه تا چهار نفر در بریتانیا به آن مبتلا می شوند. 

کریستی و الکس در سال 2019 پس از 10 سال با هم نامزد کردند و پس از اینکه در اوایل سال جاری، سرطان کریستی تشخیص داده شد الکس تصمیم گرفت هر طور که شده با او ازدواج کند.

الکس گفت: «اولین چیزی که بعد از تشخیص سرطان به او گفتم، این بود که ما باید ازدواج کنیم. من فقط می خواستم که ما به صورت رسمی ازدواج کنیم، تا او این روز خاص را تجربه کند».

آنها همیشه دوست داشتند در دیزنی لند پاریس ازدواج کنند. به همین دلیل الکس دو روز پس از اعلام بیماری کریستی، کارزاری به نام GoFundMe را راه اندازی کرد تا بتواند سرمایه مورد نیاز برای رفتن به دیزنی لند را جمع آوری کند. 

الکس که از کریستی پسری به نام توماس دارد، گفت: «هر چند سرطان همسرم به موقع تشخیص داده شد اما به دلیل پیشرفته بودن، خیلی زود او را از پای درآورد. بیماری او تنها سه روز قبل از دومین سالگرد تولد توماس تشخیص داده شد. آن زمان پزشکان گفتند که او تنها 12 تا 18 ماه دیگر زنده می ماند».

بیمار کریستی به سرعت رو به وخامت گذاشت و ما می ‌دانستیم که هیچ وقت نمی توانیم به دیزنی لند برویم. به همین دلیل زمانی که پزشکان اعلام کردند او تنها چند هفته فرصت دارد، تصمیم گرفتیم که در بیمارستان مراسم ازدواج را برگزار کنیم.

با کمک دوستان و آشنایان اتاقی را در بیمارستان رویال ماردن به یک دیزنی لند کوچک تبدیل کردیم. هرگز خوشحالی آن روز کریستی را فراموش نمی کنم. 

متاسفانه ما هرگز نتوانستیم با کمکی که جمع ‌آوری کرده بودیم به دیزنی لند برویم و آن را صرف تشییع جنازه کریستی کردیم، زیرا او در 22 اکتبر درگذشت.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید