اخباراخبار کانادا

دمای 20 درجه سانتیگراد در جنوب انتاریو، اما بارش برف و کولاک در مانیتوبا! 

در حالی که جنوب انتاریو طی هفته جاری دمای دلپذیر 20 درجه سانتیگراد را تجربه می کند، ساکنان مناطقی از جنوب مانیتوبا با برف و کولاک دست و پنجه نرم خواهند کرد. 

برای اولین بار در نزدیک به 10 سال، بخش هایی از کانادا دمای 20 درجه سانتیگراد در این ماه سال را تجربه خواهد کرد.

بارش برف و کولاک در مانیتوبا: 

تقریبا 50 روز از زمانی که وینیپگ – مانیتوبا دمای بالای صفر را ثبت کرد می گذرد و به نظر می رسد که آب و هوای زمستانی این هفته نیز ادامه خواهد داشت. بارش برف و باد با سرعت 30 تا 40 کیلومتر سرعت، شرایط لازم برای کولاک را فراهم خواهد کرد. برای بخش هایی از شمال غرب انتاریو و جنوب شرق مانیتوبا بارش بیش از 30 سانتیمتر برف پیش بینی شده است. 

دمای 20 درجه سانتیگراد در جنوب انتاریو: 

اینکه دماسنج در اوایل اپریل دمای 20 درجه سانتیگراد را نشان بدهد، اتفاقی عادی نیست. هرچقدر به مناطق جنوبی انتاریو نزدیک تر باشید، شانس شما برای مشاهده این درجه حرارت بیشتر می شود. البته اگر می خواهید یک روز عالی را در پاسیو بگذرانید، باید خطر وقوع رعد و برق همراه با باد 60 کیلومتر در ساعت را در نظر بگیرید. 

برای تغییر شرایط جوی در روز چهارشنبه آماده باشید. این احتمال وجود دارد که در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه، کالینگوود انتاریو دمای نزدیک به 18 درجه سانتیگراد را تجربه کند، در حالی که شرایط آب و هوای زمستانی در فاصله چند صد کیلومتری شمال شرق آن حاکم خواهد شد.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید