اخباراخبار کانادا

دفاع صاحب رستورانی در تورنتو از دریافت هزینه ناچیز تورم در صورتحساب 

انتاریو- یک مغازه عرضه مواد غذایی ساحلی در تورنتو به دلیل دریافت یک هزینه ثابت تورم از مشتریان بر روی صورتحساب آنها، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. 

عکس رسیدهای کافه بیچر (Beacher Cafe) در خیابان مک لین کوئین استریت هزینه مجموع 42.12 دلار را نشان می دهد که 1.44 دلار از آن هزینه تورم است که گویا با نرخ 3% محاسبه شده است. 

این عکس به سرعت برای چند گروه محلی ارسال شد و به سرعت واکنش های عمدتا متفاوتی را به همراه داشت. 

یکی از مالکان این کافه به نام پیتر مارتینو در پاسخ گفت که توضیح این وضعیت بسیار بسیار ساده است.

او گفت: چاپ مجدد منوها بسیار پرهزینه است. تورم شاید موقتی باشد. اگر اکنون قیمت ها را تغییر دهیم، ممکن است قیمت هر کالا 1.5 تا 2 دلار افزایش یابد. این هزینه ناچیز تلاشی برای پس انداز پول ما و مشتریان مان است. این فقط یک طرح موقتی است، زیرا ما در حال چاپ مجدد منوها هستیم.

او ادامه داد: زمانی که من و سرآشپز جدید تمام هزینه های فعلی نهایی خدمات خود را محاسبه کنیم، این درصد ناچیز تورمی را حذف خواهیم کرد، او تخمین می زند که در منوهای جدید ممکن است برخی آیتم ها با افزایش 2 دلاری یا حتی بیشتر مواجه شوند. 

پیتر ادامه داد: چون در حال برنامه ریزی برای چاپ مجدد منوها بودیم، این ساده ترین روش برای تعدیل فوری قیمت ها بود.

مارتینو گفت که در طول سه ساله گذشته این کافه به دلیل همه گیری آسیب زیادی دیده است و ابراز امیدواری کرد که اگر همچنان برنامه Cafe TO در شهر ادامه پیدا کند، آنها بتوانند مقداری از بدهی های خود را تسویه کنند.

کافه بیچر یکی از اصلی ترین کافه های ساحلی است که از سال 1986 صبحانه کلاسیک و میان وعده ارائه می دهد. 

او گفت: من 40 سال است که در این حرفه مشغول به کار هستم و کاملا با دیدگاه مصرف کنندگان آشنا هستم و می دانم که افراد بدبین همیشه با عینک بدبینی دنیا را نگاه می کنند و هرگز نمی گویند ممنون که قیمت هر آیتم را 2 دلار افزایش ندادید.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید