اخباراخبار کانادا

دست دوم فروش Goodwill فروشگاه آنلاین راه اندازی کرد!

مشتریان کانادایی فروشگاه های Goodwill از این پس می توانند خریدهای خود را بصورت آنلاین انجام بدهند. مسوولین این موسسه غیرانتفاعی 120 ساله آمریکایی، از 4 اکتبر   GoodwillFinds را برای عرضه آنلاین حدود 100 هزار کالا راه اندازی کرده اند. تنها مشکل اینکه حمل کالا از آمریکا به کانادا، رایگان نیست و برای مثال حمل یک کیف دستی Kate Spade  چهل و پنج دلاری به انتاریو، 18.32 دلار هزینه خواهد داشت. 

این حرکت در حالی صورت می ‌گیرد که انتظار می ‌رود تا سال 2026، تجارت پوشاک دست دوم 16 برابر سریع ‌تر از بخش خرده‌ فروشی پوشاک رشد کند، زیرا تورم فزاینده خریداران را بیشتر از قبل به صرفه جویی ترغیب می کند.

روش کار فروشگاه آنلاین به این صورت است که کارکنان بعد از دریافت اجناس اهدا شده، کالاهای مناسب عرضه آنلاین را تفکیک کرده و وضعیت کالا را از نظر تمیز و قابل فروش بودن بررسی می کنند. کالاهای فروخته شده بصورت آنلاین، در فروشگاه یا انبارهای متعلق به شرکت بسته بندی شده و ارسال می شوند. خریداران در هنگام نهایی کردن خرید از گزینه ها و هزینه های حمل آگاه می شوند. کالای فروخته شده بصورت آنلاین تنها درصورت معیوب یا اشتباه بودن پس گرفته می شوند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید