اخباراخبار کانادا

دستگیر شدن چهارمین مظنون حمله به الناز حاج تعمیری

به نقل از cp24 : خانم الناز حاج تعمیری در تاریخ 20 دسامبر 2021 در نزدیکی خیابان‌های یونگ و بانکری مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفت و چند هفته بعد نیز ربوده شد. پلیس یورک به‌تازگی مظنون چهارم مرتبط با این پرونده را دستگیر کرد.

به گفته پلیس این جنایت که در پارکینگی در منطقه ریچموند هیل رخ داده بود با مداخله یک شهروند دیگر قطع شده و مظنونان پس از دیدن این شهروند یا یک اتومبیل سرقتی صحنه جرم را ترک کردند.

بعد از حادثه پارکینگ و تنها در کم تر از یک ماه بعد، خانم الناز حاج تعمیری توسط سه نفر که با جعل هویت خود را مأمور پلیس جا زده بودند ربوده شد و تا این لحظه خبر جدیدی از ایشان در دسترس نیست. همچنین به گفته مقامات که یکی از متهمان اصلی این جنایت، می تواند دوست‌پسر و شریک تجاری سابق ایشان، آقای محمد لیلو باشد.

پلیس به‌تازگی اعلام کرده که مظنون چهارم این پرونده یعنی هارشپرت سخون 25ساله را نیز با اتهاماتی مانند تجاوز و ارتباط داشتن با پرونده خانم حاج تعمیری دستگیر کرده است.

ماه گذشته پلیس مبلغ 100 هزار دلار جایزه برای دریافت هرگونه اطلاعات از موقعیت خانم حاج تعمیری تعیین و اخیراً نیز تصویر 3 متهم احتمالی مرتبط با این آدم‌ربایی را منتشر کرد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید