اخباراخبار کانادا

دستگیری چهارمین متهم در رابطه با پرونده ربوده شدن الناز حاجتمیری

به گزارش ایران جوان و به نقل ازCP24، مظنون چهارم در پرونده ربودن خانم حاجت‌میری دستگیر شده است. در حال حاضر، این مظنون در بازداشت به سر می‌برد و قرار است در اول ژوئن در دادگاه محاکمه شود.

به گفته‌ی مقامات، در سال گذشته، خانم حاجتمیری 37 ساله توسط سه نفر که هویت پلیس را جعل کرده بودند، از خانه یکی از خویشاوندانش ربوده شد. طبق گزارش‌های، این 3 مظنون با یک خودروی لکسوس سفید از محل اتفاق فرار کردند.

چند هفته قبل از این اتفاق، این خانم در یک پارکینگ زیرزمینی در ریچموند هیل با یک ماهیتابه مورد حمله قرار گرفت. پلیس چهار نفر را، از جمله محمد لیلو دوست پسر سابق حاجتمیری، در ارتباط با این حمله متهم می‌کند.

آدامس سلیمان آنکاماه، 29 ساله، اهل برامپتون، در روز چهارشنبه با اتهاماتی از جمله آدم‌ربایی و نگهداری غیرمجاز اسلحه‌ی گرم دستگیر شد. نامبرده همچنان در حالت بازداشت است و قرار است در هفته آینده در دادگاه حاضر شود.

تحقیقات برای یافتن دشان دیویس، 35 ساله در حالی ادامه دارد که پلیس جایزه 100 هزار دلاری را برای هر کسی که از محل اختفای خانم حاجت میری اطلاعی داشته باشد تعیین کرده است

تحقیقات برای یافتن دشان دیویس، 35 ساله، همچنان ادامه دارد. پلیس جایزه‌ای به مبلغ 100 هزار دلار برای هر فردی که اطلاعاتی درباره‌ی محل اختفای خانم حاجتمیری داشته باشد، تعیین کرده است

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید