اخباراخبار کانادا

دستگیری پرستار قلابی که قصد کار در بیمارستان‌های بریتیش کلمبیا را داشت!

 

کالج پرستاران و ماماهای بریتیش کلمبیا یک اخطاریه عمومی را درباره یک زن صادر کرد که به گفته آنها وانمود می کند پرستار است و سعی دارد در یک بیمارستان کار کند.

کالج اعلام کرده چیرابل تالائو که از چندین نام مستعار استفاده می کند، پرستار ثبت شده نیست و دارای مدارک پرستاری نمی باشد.

طبق اطلاعیه عمومی، تالائو ممکن است تاکنون از نام های مختلف دیگری نیز استفاده کرده باشد که برخی از آنها عبارتند از: چیرابل پرز تالائو، بل ماری، بل تالائو، چاری تالائو و غیره.

درضمن احتمال می رود او از نام پرستاران واقعی ثبت شده نیز استفاده کرده باشد و درواقع هویت آنها را دزدیده باشد.

تاکنون جزئیات بیشتری در مورد اینکه تالائو چگونه برای کار در کدام بیمارستان ها درخواست داده بود، به چند بیمارستان مراجعه کرده بود، یا اینکه هویت جعلی او چگونه کشف شده، ارائه نشده است.

دو سال قبل نیز در سال 2021 خبری مشابه منتشر شد، در آن زمان خبر رسید که زنی به نام بریژیت کلرو که یک مجرم سریالی بود، علی رغم نداشتن مدارک قانونی، به مدت یک سال در بیمارستان زنان بریتیش کلمبیا به صورت غیرقانونی کار کرده بود.

کلرو در حال حاضر با 17 اتهام جنایی، از جمله اتهام حمله به 10 بیمار در هنگام فعالیت در بیمارستان زنان بریتیش کلمبیا، مواجه است.

از جمله دیگر اتهامات او می توان به موارد زیر اشاره کرد: جعل هویت و کلاهبرداری یک جراح دندان در ساری بریتیش کلمبیا و کلاهبرداری و تجاوز در هنگام کار در یک کلینیک جراحی خصوصی در منطقه ویکتوریا.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید