اخباراخبار کانادا

دستگیری راننده کبکی در پایان تعقیب و گریز با پلیس در برمپتون

در پی انتشار ویدیوی تکان دهنده تعقیب و گریز یک راننده 31 ساله اهل کبک در برمپتون – انتاریو توسط پلیس ناحیه پیل، این فرد با اتهام رانندگی خطرناک تحت تاثیر مواد مخدر روبرو شد. 

یک شهروند نگران ساعت 3:15 دقیقه بعدازظهر 23 سپتامبر، واحد گشت پلیس را حوالی خیابان کوئین غربی و چینگواکاسی برمپتون، از یک جیپ سفید که بطور نامنظم حرکت می کرد، مطلع نمود. پلیس اتومبیل را در منطقه مسکونی چینگواکاسی و درینکواتر متوقف کرد. اما راننده چندین بار تلاش کرد با راندن به پیاده رو و کوبیدن اتومبیل به دو درخت و سه اتومبیل سواری و چند اتومبیل پلیس، فرار کند. 

 

راننده متخلف، یودبیر رانداوا، اهل سنت کنستانت – کبک برای معاینه به بیمارستان منتقل و سپس با قرار وثیقه بازداشت شد. او با هفت اتهام، از جمله رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر و همراه داشتن مواد مخدر (هروئین و متامفتامین) روبرو شده است. رانداوا دارای سوء سابق کیفری برای جرائم مشابه می باشد. 

دو سرنشین اتومبیل، هارپریت ساگو 41 ساله از برمپتون و جاشانپریت سینگ 23 ساله از لاسال – کبک نیز با اتهامات مرتبط با مواد مخدر روبرو شده اند، از افراد مطلع خواسته شده با شماره    2121-453-905 یا بطور ناشناس با  8477-222-800-1  تماس بگیرند. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید