اخباراخبار کانادا

دستور یک قاضی در بریتیش کلمبیا برای فروش خانه یک مرد متجاوز به نفع قربانی

به نقل از theprovince: ماجرا به 7 سال پیش برمی گردد، یعنی زمانی که یک مرد اهل کملوپس یک نوجوان را تا حد مرگ مورد آزار و اذیت قرار داد، او مدت کوتاهی پس از این اتفاق، خانه اش را به مبلغ یک دلار به والدینش فروخت تا بتواند دارایی های خود را از شکایت های احتمالی مصون نگهدارد.

حال که ماجرا فاش شده است، قاضی جوئل گرووز دستور داده تا این خانه که در بروکلهرست قرار دارد توسط مادر قربانی سو سیمپسون فروخته شود و تمام عوایدش به او تعلق بگیرد. براساس آخرین ارزیابی ها این خانه حدود 973 هزار دلار ارزش دارد.

کریستوفر تیکریب در ژوئن 2016 جسی سیمپسون را با یک چوب دستی به شدت کتک زد، این جوان 18 ساله در اثر شدت جراحات به کما رفت و دچار آسیب های جدی مغزی مادام العمر شد. جسی سیمپسون در شش سال گذشته روی ویلچر زندگی کرده است، احتمالا او دیگر هرگز راه نخواهد رفت و تا پایان عمر به مراقبت های 24 ساعته نیاز دارد.

در سال 2021، دادگاه در قالب یک شکایت مدنی، تیکریب را از نظر مدنی مسئول این خسارات اعلام کرد و او را به پرداخت 7 میلیون دلار جریمه محکوم کرد.

وکلای خانواده سیمپسون، تیکریب را به مخفی کردن دارایی ‌های خود پس از حمله متهم کردند. قاضی گرووز پس از ثابت شدن ادعای خانواده سیمپسون در قالب یک حکم دستور داد این خانه توسط سو سیمپسون، به نمایندگی از پسرش فروخته شود و کلیه عواید حاصل از فروش آن به این خانواده برگردد؛ درضمن دادگاه به والدین تیکریب دستور داد که تا آوریل خانه را تخلیه کنند.

براساس شواهد دادگاه، مادر تیکریب در حال حاضر در این خانه از همسرش که پس از سکته مغزی در سال 2018 ناتوان شده است، مراقبت می کند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید