اخباراخبار کانادا

دزد اتومبیل لکسوس، برای صاحب آن جریمه پارکینگ به بار آورد

تورنتو- دنی لاتینچیچ هنگامی که پاییز گذشته به خانه اش در اوکویل – انتاریو بازگشت، متوجه شد اتومبیل اش به سرقت رفته است. او بلافاصله موضوع را به اداره پلیس ناحیه هالتون گزارش کرد. 

دوربین های امنیتی، سرقت اوایل صبح 10 اکتبر اتومبیل Lexus RX350 سال 2018 او را ثبت کرده اند. 

لاتینچیچ همچنین روز بعد موضوع سرقت را به وزارت حمل و نقل انتاریو نیز گزارش کرد. اما هم اکنون از دریافت برگ جریمه پارکینگ در 11 و 19 اکتبر از سوی شهرداری میسی ساگا، متعجب شده است. 

وسایل نقلیه به سرقت رفته در مرکز اطلاعات پلیس کانادا (CPIC)، یک پایگاه داده مرکزی پلیس که توسط RCMP نگهداری می شود، لیست می شوند. این سیستم به صورت عمومی در دسترس است، به این معنی که هر کسی می تواند اطلاعات اتومبیل را به صورت آنلاین وارد کند تا ببیند آیا دزدیده شده یا خیر. با این حال ، یکی از اعضای شهرداری میسی ساگا می گوید وقتی مامور پارکینگ پلاک اتومبیل را هنگام صدور جریمه وارد می کند، هیچ هشداری درباره دزدی بودن اتومبیل در سیستم ظاهر نمی شود. 

برایان گاست، معاون خدمات تحقیقاتی در انجمن  Équité، می ‌گوید: منطقی است که ماموران پارکینگ به اطلاعات و پایگاه‌ های اطلاعاتی اتومبیل های دزدیده شده دسترسی داشته باشند تا هشدارهای لازم را دریافت کنند و با پلیس تماس بگیرند. 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید