اخباراخبار جهان

دریافت غرامت 29 میلیون دلاری توسط بیوه کوبی برایانت 

 

به نقل از news sky :

انتشار عکس های اولیه حادثه ناگواری که برای کوبی برایانت و دختر او اتفاق افتاد، چندان هم برای بیوه او گران تمام نشد. زیرا بیوه کوبی برایانت توانست به استناد همین عکس ها 28.5 میلیون دلار غرامت دریافت کند. 

برایانت و دخترش جیانا سال 2020 به همراه هفت نفر دیگر به دلیل سقوط هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس جان خود را از دست دادند.

بعد از بروز این اتفاق معاونان کلانتر و آتش نشانان عکس های وحشتناکی از بقایای برایانت و جیانا 13 ساله گرفتند و منتشر کردند.

اما اکنون همین کار باعث شده که ونسا بیوه برایانت مبلغ 28.5 میلیون دلار از لس آنجلس کانتی دریافت کند. 16 میلیون دلاری از این مبلغ توسط هیئت منصفه دادگاه عکس های لو رفته این حادثه، به او اعطا خواهد شد.

خانم برایانت در دادگاه شهادت داد که اخبار مربوط به این عکس ‌ها غم و اندوه او را پس از این حادثه وحشتناک تشدید کرده است.

او گفت زمانی که می خواسته با غم و اندوه از دست دادن دخترش کنار بیاید، با انتشار این عکس ها یک ماه پس از وقوع حادثه، وضعیت روحی اش بسیار بدتر از قبل شده است.

بیوه برایانت درباره آن روزها گفت: «احساس می‌کردم می‌خواهم بدوم، تمام چهارچوب دیوارهای خانه مانند زندانی برایم شده بود و احساس می کردم دستی گلویم را فشرده و نمی توانم فریاد بزنم. احساس می کردم بر لبه یک اقیانوس عمیق ایستاده ام و می خواهم خودم را به داخل آن پرتاب کنم.

اما از چه باید فرار می کردم، چگونه می توانستم از بدن خودم فرار کنم».

در دادگاه گفته شد که یکی از معاونان کلانتر عکس‌ های جسد برایانت را در حالی که مشروب می ‌نوشیده به یک ساقی نشان داده است و آتش ‌نشانان این عکس ها را در یک ضیافت بین یکدیگر پخش کرده اند.

کالیفرنیا از آن زمان قانون ایالتی را تصویب کرده است، که براساس آن امدادگران حق گرفتن عکس از افرادی که در صحنه تصادف یا جنایت می میرند را ندارند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید