اخباراخبار جهان

درگذشت شرکت‌کننده سابق مسابقه Miss World به دلیل سرطان

 

شریکا دی آرماس یکی از شرکت ‌کنندگان سابق مسابقه Miss World پس از دو سال مبارزه با سرطان در سن 26 سالگی درگذشت.

رسانه های محلی گزارش دادند که او در 13 اکتبر درگذشت. برادرش مایک دی آرماس در شبکه های اجتماعی ویدئویی زیبا از او منتشر کرد و گفت: «دیگر دردی نیست، سفرت به خیر، من تو را برای همیشه دوست خواهم داشت».

شریکا دو سال پیش به سرطان رحم مبتلا شد و کارهای زیادی برای درمان آن انجام داد که متاسفانه همگی بی فایده بودند.

دختر شایسته فعلی اوروگوئه که کارلا رومرو نام دارد نیز به شریکا ادای احترام کرد و گفت: «شریکا یکی از زیباترین زنانی بود که تا به حال در زندگی ام دیده ام.

من همیشه تو را به یاد خواهم داشت، نه تنها به خاطر همه حمایت هایی که از من کردی، به خاطر اینکه چقدر دوست داشتی پیشرفت من را ببینی. به خاطر هر آنچه که به من دادی، از تو سپاسگزارم».

شریکا در سال 2015 به عنوان دختر شایسته اوروگوئه انتخاب شد، و در همان سال به عنوان نماینده کشورش در مسابقات  Miss World حضور پیدا کرد. اما متاسفانه به جمع 30 نفر برتر راه پیدا نکرد، با این وجود یکی از 6 جوان 18 ساله ای بود که در این مسابقه حضور پیدا کردند.

شریکا علاوه بر فعالیت در عرصه مدلینگ، به طور داوطلبانه با موسساتی مانند بنیاد پرز اسکرمینی که برای درمان سرطان کودکان فعالیت می کند، همکاری داشت. او همچنین یک استودیوی زیبایی افتتاح کرد و در رسانه های اجتماعی هم فعال بود و طرفداران زیادی داشت.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید