مقالاتمقالات اجتماعی

دردسرساز شدن اختلاف سنی چهل و دو ساله زنی با همسرش 

 

جکی اپستین و همسرش دیو در اوکلند کالیفرنیا زندگی می کنند. آنها یک حساب کاربری در تیک تاک دارند که بیش از 50 هزار فالوور و 300 هزار لایک دارد.

جکی اپستین 28 ساله در سال 2016 از طریق سایت دوستیابی  Cherry Blossomsبا همسرش دیو اپستین 70 ساله اهل اوکلند کالیفرنیا آشنا شد؛ از آن زمان به بعد این زوج از گزند ترول های آنلاین در امان نمانده اند؛ زیرا خیلی ها با گوشه و کنایه به جکی می گویند که همانند نوه همسرش است. با این وجود جکی سعی کرده در برابر آنها ایستادگی کند و هر بار با انتشار ویدیوهایی از رابطه خوب خود و همسرش، سعی می کند پاسخ آنها را بدهد. خیلی از این افراد ادعا می کنند که جکی فقط به خاطر گرفتن گرین کارت آمریکا با دیو زندگی می کند و اصلا هیچ علاقه ای به او ندارد و همه چیز فقط یک ظاهرسازی است.

جکی در مورد رابطه خود و همسرش گفت: «خانواده و دوستانم از رابطه ما حمایت می کنند. آنها هرگز در مورد فاصله سنی بین ما اظهار نظر نکرده اند. آنها می توانند شهادت دهند که ما واقعا زندگی شادی داریم. من فکر می کنم خانواده و دوستان هر شخصی فقط می خواهند که او از زندگی مشترکش راضی باشد و احساس شادی و خوشحالی کند. این اصل در مورد من و دیو صدق می کند. ما واقعا از زندگی مشترک خود راضی هستیم، پس دلیلی وجود ندارد که آنها از رابطه ما حمایت نکنند».

من واقعا به نظرات منفی ترول ها اهمیت نمی دهم. آنها می گویند من به دنبال گنج آمده ام و برای به دست آوردن گرین کارت آمریکا با دیو ازدواج کرده ام؛ این حرف ها برای من و دیو اهمیتی ندارند، زیرا می دانیم که درست نیستند».

دیو اولین بار در فیلیپین بود که از طریق سایت Cherry Blossoms با جکی آشنا شد. آنها اولین بار در یک شعبه استارباکس محلی با هم قرار ملاقات گذاشتند. این زوج در سال 2018 ازدواج کردند و از آن زمان زندگی خوبی دارند و از اینکه با هم هستند خوشحالند.

جکی بعد از اینکه با دیو آشنا شد یک کانال تیک تاک راه اندازی کرد که بیش از 50 هزار دنبال کننده دارد و تاکنون بیش از 300 هزار لایک دریافت کرده است. 

جکی درباره حضور رو به رشد او و همسرش در رسانه‌ های اجتماعی گفت: «ما به اشتراک‌ گذاری رابطه ‌مان ادامه می‌ دهیم زیرا به آن افتخار می‌ کنیم. فاصله سنی مایه شرمساری نیست، چه کسی اهمیت می ‌دهد که شریک زندگی شما چند سال دارد؟

خیلی ها در فضای آنلاین با ما تماس گرفته اند و به ما گفته اند که ما الهام بخش آنها بوده ایم تا رابطه خود را با فردی که فاصله زیادی با او دارند، علنی کنند و یا حتی ترغیب شوند در چنین رابطه هایی قرار بگیرند، در حالی که قبلا حتی به این موضوع فکر نمی کردند.

پس ما کار با ارزشی را انجام داده ایم. ما الهام بخش مردم بوده ایم تا خود واقعی شان باشند و جوری زندگی کنند که آنها را خوشحال می کند. تا زمانی که شرایط به همین منوال باشد، ما به راه خود ادامه می دهیم».

جکی این ادعا را رد می کند که فاصله سنی زیاد بین او و جکی باعث می شود رابطه شان دچار مشکل شود.

او در ادامه گفت: «من و دیو اشتراکات زیادی داریم. اصلی ترین عاملی که ما را به هم متصل می کند، این است که همدیگر را دوست داریم، بقیه مسایل به خودی خود حل می شوند. خیلی ها به ما گفته اند که ما الهام بخش آنها بوده ایم. چه زیباست وقتی می شنویم ما الهام بخش کسانی بوده ایم که با وجود فاصله سنی زیاد به هم عشق می ورزند.

اگر دو نفر یکدیگر را دوست دارند و می خواهند با هم زندگی کنند، هیچ چیز نباید مانع آنها شود؛ به خصوص فاصله سنی؛ چون سن فقط یک عدد است».

هر چند خیلی ها در رسانه های اجتماعی از این زوج انتقاد کرده اند، اما خیلی ها نیز معتقدند که باید از چنین رابطه هایی حمایت شود.

یکی از کاربران تیک تاک نوشت: «من اهمیتی نمی دهم که دیگران چه می گویند، تا زمانی که شما با هم خوشحال باشید، من هم برای شما خوشحالم».

کاربر دیگری نیز گفت: «من واقعا شما را دوست دارم، زوج زیبا».

Cherry Blossoms یکی از قدیمی ترین سیستم عامل های شبکه های اجتماعی و دوستیابی در جهان است. این شبکه برای اولین بار در سال 1974 تاسیس شد. این شبکه به دلیل فراهم کردن زمینه ازدواج عروس های پستی با انتقادات زیادی روبرو شده است. Cherry Blossoms از سال 2001 یک پلتفرم آنلاین است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید