مقالاتمقالات اجتماعی

دختر 18 ساله متهم به دزدیدن 51000 دلار!!!

کیتلین فانگ، دانشجوی سال اول دانشگاه نیویورک، هفته گذشته پس از دستگیری به دلیل سرقت اقلام لوکس به ارزش 51000 دلار از هم اتاقی خود، در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت. آئورورا آگاپوف 19 ساله، کیتلین فانگ 18  ساله را پس از گم شدن تعدادی از وسایلش  به دزدی متهم کرد.  آگاپوف، که پدرش با یکی از دوستان ولادیمیر پوتین در ارتباط است، به نیویورک پست گفت که او و فانگ قبل از اتهامات دزدی دوستان بسیار خوبی بودند. آگاپوف تا زمان سرقت در ماه مه هیچ مشکلی با این جوان 18 ساله نداشت و فانگ قبل از اینکه ادعا شود اقلامی به ارزش 51000 دلار از هم اتاقی سابقش دزدیده است، به عنوان یک دانشجوی باهوش شناخته می شد.

فانگ در نیوجرسی بزرگ شده و در تابستان  سال 2020 در دوره حقوق دانشگاه کلمبیا شرکت کرد. او بعدا در سال 2023 از دبیرستان منطقه ای سیلیکون ولی با معدل بالا فارغ التحصیل شد. او در فعالیت های مختلفی در دوره دبیرستان شرکت کرد و یک محقق ممتاز بود. علاوه بر مدرسه، فانگ مدیر ارشد مالی و یکی از بنیانگذاران شرکت نالج کایت  – یک سرویس آموزشی آنلاین برای دانش آموزان- نیز بود.  پروفایل لینکدین او نیز نشان می دهد که او از سال 2022 مشاور بازاریابی  و رسانه ای پاره وقت یک شرکت معتبر بوده است. آگاپوف به نیویورک پست گفت که او و فانگ تقریبا هر روز با هم صحبت می‌کردند و در واقع هیچ اختلافی نداشتند. همه چیز زمانی تغییر کرد که این دختر 19 ساله فهرستی از چیزهایی را پیدا کرد که فانگ در یک مغازه به فروش رسانده بود و آگاپوف ادعا کرد که این وسایل همان هدایایی بود که از طرف مادرش دریافت کرده است.  از جمله مواردی که هم اتاقی سابق فانگ او را به دزدی و فروش متهم کرده بود یک گردنبند بولگاری 13000 دلاری و یک دستبند استراس به ارزش 2000 دلار دلار بود. طبق اسناد دادگاه، فانگ گردنبند را به قیمت 2485 دلار و دستبند را به قیمت 175 دلار فروخته بود. سایر اقلام دزدیده شده متعلق به آگاپوف که فانگ برای فروش آنها را فهرست کرد، یک حلقه یاقوت 23765 دلاری، یک کت 3300 دلاری نانو و یک کیف به ارزش 4000 دلار بود. 

فانگ به اتهام سرقت درجه سوم دستگیر شده بود، اما در حال حاضر آزاد شده و در مکان نامعلومی اقامت دارد. مشخص نیست که آیا او پاییز امسال به دانشگاه نیویورک بازخواهد گشت یا خیر، اما جان بکمن، سخنگوی دانشگاه نیویورک در بیانیه‌ای به دیلی میل گفت: دانشگاه‌ها طبق قانون فدرال از صحبت در مورد جزئیات سوابق انضباطی دانشجویان منع شده‌اند.

 

 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید