اخباراخبار کانادا

دانشجویان بین المللی دختر، قربانی بهره کشی جنسی در برمپتون و GTA 

انتاریو- در سراسر کلانشهر تورنتو و برمپتون تعداد زیادی از دختران دانشجوی هندی در دانشگاه ها، خیابان ها و محل کار و حتی عبادتگاه ها، توسط قاچاقچیان و باندهای خلاف اغفال شده و قربانی استثمار جنسی می شوند. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که برخی از این دانشجویان با رضایت خود وارد تجارت جنسی می شوند تا از این راه مخارج تحصیل و زندگی در کانادا را تامین کنند. 

خانم سوندر سینگ، موسس مرکز Elspeth Heyworth Centre for Women  که در زمینه حمایت از قربانیان فعالیت می کند، می گوید یک دلال می تواند سالانه بیش از 200 هزار دلار از یک دختر درآمد کسب کند.

در حالی که تنها چیزی که عاید این دختر می شود، غذا و سرپناه است. اکثر آنها پس از رسیدن به 24 سالگی مجبور به انجام کارهای دیگر برای دلالان می شوند. 

سینگ و همکارانش در این مرکز بطور فعال پرونده های قربانیان استثمار جنسی را دنبال کرده و به آنها در ایجاد زندگی جدید برای خود کمک می کنند. یکی از خدمات این مرکز، تامین هزینه ادامه تحصیل دختران در رشته های فنی/حرفه ای و معرفی آنها به کارفرمایان شناخته شده و معتبر می باشد. 

سینگ می گوید: 90 درصد دانشجویان بین المللی را دختران هندی، بخصوص از ایالت پنجاب می باشند. این دختران هرگز قبل از این در شهرهای بزرگ و فرهنگ غربی زندگی نکرده اند. در کانادا خانواده ندارند و احساس تنهایی می کنند، بنابراین طعمه های خوبی برای قاچاقچیان می باشند تا با ادعای دوستی و دادن هدایای گران بها آنها را اغفال کنند. 

متاسفانه اکثر این دختران توسط افرادی از جامعه هندی-کانادایی مورد سوء استفاده قرار می گیرند. دستگیری سه مرد جوان اهل برمپتون در آگوست گذشته به اتهام وادار کردن یک دختر 18 ساله به تن فروشی، نمونه ای از گستردگی فعالیت باندهای سازمان یافته است. 

سینگ افزود: برخی از دانشجویان دختر توسط صاحبخانه های خود به تن فروشی وادار می شوند. هستند صاحبخانه هایی که به جای اجاره، از مستاجران خود رابطه جنسی می خواهند.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید