اخباراخبار جهان

داستان یمادر 31 ساله ونزوئلایی که پس از انجام عمل لیپوساکشن جان خود را از دست داد.

 

به نقل از dailymail : یک زن 31 ساله پس از انجام عمل لیپوساکشن در یک کلینیک در شهر کومانا ونزوئلا، جان خود را از دست داد.

مرگ آنا روزا ماوارز روز یکشنبه پس از انجام عمل لیپوساکشن در کلینیک مارینا پلازا در کومانا ونزوئلا تایید شد.

حال آناکه مادر یک دختر 8 ساله و یک پسر 11 ساله است پس از انجام این عمل وخیم شد، اما متاسفانه اقدامات پزشکی موثر واقع نشد و آنا اوایل صبح یکشنبه درگذشت.

این زن 31 ساله قبل از مرگ اعلام کرد که دکتر الکساندر لاروشل بعد از انجام عمل، هیچ دارویی برای کاهش درد او تجویز نکرده است. براساس شواهد این پرونده، این عمل سرپایی بوده و با استفاده از لیزر انجام شده است.

دکتر لاروشل پس از اینکه خود را به یک ایستگاه پلیس محلی معرفی کرد، بازداشت شد. دکتر لاروشل تا 45 روز در بازداشت خواهد بود و در این مدت متخصصان و کارشناسان علل مرگ آنا را بررسی خواهند کرد.

پترا ریورو مادر آنا درباره این اتفاق گفت: «پزشک جراحی لیزر لیپولیز را روی آنا انجام داد. دکتر لاروشل در این عمل از لیزر برای شکستن سلول های چربی و سفت کردن پوست های شل شده آنا استفاده کرد. اما وضعیت دخترم خیلی زود بعد از عمل رو به وخامت گذاشت. دخترم از درد شدید شکایت داشت، اما پزشک هیچ دارویی برای درد او تجویز نکرده بود».

به گفته پترا با وجود اینکه پمپ لیپوساکشن در این کلینیک وجود داشته و آنها می توانستند از آن برای کاهش تورم آنا استفاده کنند، اما این کار را نکرده اند.

براساس مستندات پرونده، تشنج آنا حدود ساعت 10 شب آغاز شد، اما دکتر لاروشل ساعت 12:30 شب بر بالین او حاضر شد. گواهی مرگ آنا نشان می دهد که او ساعت 11 شب درگذشته است و انتظار برای رسیدن دکتر لاروشل تنها اقدامی برای سر کار گذاشتن خانواده او بوده است؛ 

خانواده آنا آن شب با تصور اینکه دخترشان زنده است، تمام شهر را برای پیدا کردن آمبولانس زیر پا گذاشتند؛ اما چون هیچ یک از آمبولانس ها مجهز به اکسیژن نبودند، موفق نشدند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید