اخباراخبار کانادا

داستان هزینه‌های پزشکی سرسام‌آور مردی بینوا

به نقل از cbc : خانواده لوئیس لاموث 72 ساله اهل ساسکاچوان مدتی است درگیر یک اتفاق ناخوشایند هستند. این مرد در حین گذراندن تعطیلات در آریزونا دچار سکته مغزی شد و خانواده او مجبور شدند 56 هزار دلار برای پرداخت هزینه بیمارستانی او در ایالات متحده و بازگرداندنش به کانادا هزینه کنند.

اما با وجود اینکه این خانواده تمام اسناد و مدارک پزشکی لاموث را به بیمه ارائه دادند، شرکت بیمه بلو کراس اعلام کرد که هیچ کدام از این هزینه ها را پوشش نمی دهد.

حال این خانواده اعلام کرده اند که عصر پنجشنبه شرکت بیمه بلوکراس به آنها اطلاع داده که تمام این هزینه ها را پوشش خواهد داد.

ربکا فی نوه لاموث در این باره گفت: «احساس می ‌کنیم بالاخره می‌ توانیم دوباره نفس بکشیم و جایی برای امید وجود دارد».

اما چرا ناگهان شرکت بیمه بلوکراس تصمیم خود را تغییر داد؟ 

ربکا فی می گوید که این ادعا در وهله اول نباید رد می شد. اما شرکت بیمه استلال کرده که دلیل رد این ادعا این بوده که لاموث تغییر دوز داروی کلسترول مصرفی خود را به آنها اعلام نکرده است.

در نامه بلوکراس که عصر پنجشنبه برای این خانواده ارسال شد، آمده است: «شرکت بیمه گر پس از بررسی ادعای خانواده لاموث، تصمیم گرفته هزینه های مربوط به خدمات فوریت های پزشکی دریافتی در آریزونا را از 3 تا 26 فوریه 2023 پوشش دهد».

خانواده لاموث اعلام کرده اند که او در ابتدا یک قرص 10 میلی گرمی برای کنترل کلسترول خون مصرف می کرده است، اما در ماه ژوئیه یعنی سه ماه قبل از عزیمت به ایالات متحده، دوز داروی او به 20 میلی گرم افزایش یافته است.

به احتمال زیاد رسانه ای کردن ماجرای لاموث در تغییر نظر شرکت بیمه بی تاثیر نبوده است. اما به هر حال این اتفاق پایانی خوشایند برای خانواده لاموث در پی داشت، زیرا آنها تصمیم گرفته بودند برای جبران هزینه های پزشکی لاموث، خانه او را در هالبریت بفروشند.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید