اخباراخبار جهان

داستان عشقی 60 ساله که حتی زوال عقل نیز حریف آن نشد

به نقل از thestar: گویا زمان در اینجا متوقف شده است، همه چیز مانند اواخر دهه 1950 عاشقانه است. در آن زمان بیل لین که یک خلبان جنگنده بود عاشق معلمی به نام مارگارت بلفری شد.

آن زمان این زوج در فرانسه خدمت می کردند، اما پس از ازدواج به کانادا بازگشتند. در کانادا بیل به عنوان مهندس و مارگارت به عنوان معلم به فعالیت خود ادامه دادند و صاحب یک دختر و یک پسر شدند. بالاخره چرخ زمانه چرخید و این دو در نهایت بازنشسته و خانه نشین شدند. آنها در تمام این سال ها رابطه عاشقانه ای با هم داشتند و روزهای خوشی را با هم سپری کردند.

اما چرخ زمانه بالاخره خوشبختی آنها را نشانه رفت و پزشکان در آوریل 2019 تشخیص دادند که مارگارت به آلزایمر مبتلا شده است. اکنون تقریبا 5 سال از آن تاریخ می گذرد، اما بیل 88 ساله نشان داد که هنوز هم مانند دوران جوانی عاشق مارگارت 89 ساله است. او به تنهایی به صورت شبانه روزی عاشقانه از همسر بیمارش مراقبت می کند.

اکنون بیل هر چند شکایتی از اوضاع ندارد، اما دلش برای روزهای خوش قبل تنگ شده است. او می گوید: «این روزها تمام زندگی من فقط آرزوست. کاش فقط برای یک لحظه به 5 سال پیش بازمی گشتیم و می توانستیم کارهایی را که آن روزها انجام می دادیم انجام دهیم. کاش فقط یک بار دیگر می توانستیم یکشنبه به کلیسا برویم و با هم از تئاترها و رستوران های مختلف دیدن کنیم. اما صد افسوس که زمان دیگر به قبل برنمی گردد!».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید