اخباراخبار جهان

خوشبینی مسوولین بیمارستان های انتاریو به کارآمدی اصلاحات سیستم بهداشتی در حفظ نیروی کار! 

تورنتو – در پی ارائه لایحه اصلاحات سیستم مراقبت های بهداشتی توسط سیلویا جونز، وزیر بهداشت و درمان انتاریو، بیمارستان ‌های انتاریو خوش ‌بین هستند که قانون جدید حاوی اصلاحات مراقبت‌ های بهداشتی از گرویدن کارکنان به سمت کلینیک ‌های جراحی خصوصی جلوگیری خواهد کرد. 

آنتونی دیل، مدیر عامل انجمن بیمارستان های انتاریو، گفت مراکز درمانی استان ماه گذشته نگرانی اصلی خود درباره از دست دادن پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان در سیستم جدید را به اطلاع دولت انتاریو رساندند.

طبق لایحه جدید کلینیک های خصوصی بیشتری اجازه انجام برخی عمل های جراحی، از جمله عمل آب مروارید و همچنین تصویربرداری ها و آزمایشات تشخیصی گسترده تر را خواهند داشت، دولت همچنین یک سیستم کاملا جدید برای انجام عمل های تعویض مفصل ران و زانو در کلینیک های خصوصی ایجاد خواهد کرد. 

در حال حاضر حدود 900 کلینیک خصوصی در سراسر استان خدماتی مانند تصویربرداری و آزمایشات تشخیصی را ارائه کرده و 25 کلینیک خصوصی نیز عمل آب مروارید را انجام می دهند. 

سال گذشته بیمارستان های استان نزدیک به 37 هزار عمل تعویض مفصل ران و زانو را انجام دادند. جونز درباره اینکه چه تعداد از این عمل ها تحت سیستم جدید انجام خواهد شد، اظهارنظر نکرد. 

اقدامات مورد اشاره بخشی از برنامه دولت برای کاهش زمان انتظار برای عمل های جراحی است؛  طبق قانون کلینیک های جدید بایستی مجوز لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده و یک برنامه دقیق برای تضمین حفظ پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها را به عنوان بخشی از برنامه کاربردی خود ارائه کنند. دیل با استقبال از الزامات تعیین شده، آن را مثبت ارزابی کرد و گفت: یکی از نکات مثبت اینکه پزشکان در برابر بیمارستان پاسخگو خواهند بود و بایستی آماده احضار به بیمارستان در صورت نیاز باشند. 

کوین اسمیت، مدیر بزرگترین شبکه بیمارستانی استان- شبکه بهداشت دانشگاه- گفت هیچگونه نگرانی در مورد گسترش جراحی های آب مروارید، کولونوسکوپی و تصویربرداری و آزمایش های تشخیصی در کلینیک های خصوصی ندارد.  وی با اشاره به لیست انتظار 5 هزار نفری برای عمل جراحی گفت: اگر به سرعت اقدام نکنیم، لیست انتظار طولانی تر می شود. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید