اخباراخبار کانادا

خشونت با چاقو در GTA بیداد می کند

تورنتو- پلیس ناحیه یورک، در پی مورد حمله قرار گرفتن یک زن 32 ساله با چاقو در پارکینگ مرکز خرید واقع در   Windflower Gate and Nova Star Dr وان، تحقیقات خود را برای بازداشت مظنون فراری، آغاز کرده است. افسر پلیس ایمی بودرو با انتشار بیانیه خبر بستری شدن این زن در بیمارستان با جراحات شدید را تایید کرد. پلیس این حمله را تصادفی  نمی داند و با انتشار تصویر و مشخصات فرد مظنون (به نام زکریا موسی، با قامت 6 فوت و 1 اینچ، وزن 190 پوند، موهای مشکی، چشمان قهوه ای و خالکوبی عقرب روی سینه و برگ ماری جوانا روی شکم)،  به شهروندان توصیه می کند از نزدیک شدن به وی خودداری کرده و بلافاصله با 911 تماس بگیرند. 

حملات خشونت آمیز با چاقو در سال جاری افزایش یافته است. پلیس 14 آگوست مردی را در خیابان میدلند پس از اینکه شریک زندگی خود را در مقابل چشمان فرزندانش با چاقو زخمی کرد، به ضرب گلوله از پا درآورد. محمد احمد 41 ساله، در یک حمله بی دلیل، در ماه ژانویه در نزدیکی Erin Mills Pkwy با ضربات چاقو به قتل رسید.  در 26 آگوست، الوی سیگ-آد 44 ساله و آنجلیکا سیگ-آد 20 ساله در نزدیکی خیابان های Bathurst and Ellerslie در نورت یورک با ضربات چاقو کشته شدند؛ گادفری سیگ-آد 46 ساله با دو اتهام قتل درجه دو تحت بازداشت می باشد. 

واقعیت این است که چاقو نیز می تواند در دست یک قاتل بالقوه، خطرناک باشد. با تمام صحبت هایی که در باره ممنوعیت سلاح گرم می شود، هرگز نمی شنوید که سیاستمداران از ممنوعیت سلاح سرد صحبت کنند. با اینکه سلاح سرد به اندازه اسلحه گرم مرگبار نیست، اما پس از چاقوکشی اخیر در ساسکاچوان که به کشته و مجروح شدن ده ها نفر انجامید، باید رویکرد جدیدی در مورد جنایتکارانی که از سلاح سرد استفاده می کنند، اتخاذ شود. 

 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید