اخباراخبار کانادا

خشم قربانیان کبکی از آزادی مشروط مرد متجاوز جنسی 

 

مونترال – یک گروه حامی قربانیان، پس از کسب اطلاع از آزادی مشروط متجاوز جنسی، نگرانی خود را ابراز کرد. ماری کریستین ویلنوو گفت این حکم برای قربانیان دلسردکننده بوده و آنها را از گزارش آزار جنسی و طرح شکایت منصرف می کند. 

در تصمیم ماه گذشته قاضی دادگاهی در ترو-ریویر کبک، سیمون هول از آزادی مشروط برخوردار شد. قاضی به این دلیل که محکومیت زندانی می توانست به حرفه هول (به عنوان یک مهندس) آسیب برساند، حکم را صادر کرد. هول سال گذشته به جرم تعرض جنسی و تهیه عکس و ویدیو از قربانی اعتراف کرد. هول در هنگام ارتکاب جرم 27 ساله بود. 

قربانی که با نور فلش دوربین تلفن همراه از خواب بیدار شده بود، متوجه شد که هول در حال تعرض جنسی به او در حین خواب در خانه یکی از دوستان مشترک (پس از گردهمایی دوستانه و نوشیدن مشروب) بود. این زن هراسان به آشپزخانه رفت ولی هول او را تعقیب کرد و به اتاق خواب بازگرداند. با بررسی تلفن همراه هول مشخص شد که او حداقل 9 عکس از بدن برهنه قربانی برداشته بود. 

قاضی متیو پولیکوین، ضمن اذعان به اینکه قربانی در نتیجه حمله متحمل صدمات قابل توجه روحی شده بود، خاطرنشان کرد که هول صمیمانه از اقدامات خود ابراز پشیمانی و ندامت کرده و مستحق تخفیف مجازات است.   

آزادی مشروط هول در حالی اعطا شد که نامبرده در طول مشاوره درمانی به آزار جنسی یک فرد دیگر در سال 2015 اعتراف کرد. اما قاضی ضمن نگران کننده توصیف کردن این اعتراف، آن را نشانه میل هول به شفاف سازی دانست. بخصوص که هیچ اتهامی در سال 2015 به وی وارد نشد. 

قاضی تشخیص داد که خطر تکرار جرم توسط هول بسیار اندک است و او به میزان کافی بازپروری و اصلاح شده است! 

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید