اخباراخبار کانادا

خشم عمومی پس از گنجانده شدن بی خانمان ها در لیست تهدیدات امنیتی TTC 

تورنتو- شرکت حمل و نقل عمومی تورنتو اخیرا برنامه SafeTTC را گسترش داده تا راه های جدیدی را برای مسافران جهت گزارش خطرات ایمنی، ایجاد کند. مسافران اکنون می توانند گزارش خود را با ارسال پیامک یا تکمیل فرم وب سایت ارسال نمایند. 

اما اقدامی که قرار بود یک پیروزی آسان برای روابط عمومی سازمان تلقی شود، به دلیل گنجاندن عبارت بی خانمان ها در منوی تهدیدات ایمنی جدی، از جمله تهدیدات مسلحانه، سرقت، آتش سوزی و بمبگذاری، نتیجه معکوس داشت و جنجال ساز شد. 

جاش متلو، عضو شورای شهر تورنتو در توییتی که بعدا حذف کرد، نوشت: بی خانمان ها مشکل نیستند. مشکل این واقعیت است که آنها خانه ندارند! 

در پی اعتراضات عمومی، حساب توییتری TTC به نگرانی ها پاسخ داده و اطمینان داد که SafeTTC در حال بررسی است و اصلاح خواهد شد. 

اما این پیام راضی کننده نبود و کاربری پرسید: چرا در وهله اول آن را گنجاندید؟! 

یکی دیگر از کاربران نوشت: بی خانمان ها هم به اندازه دیگران حق استفاده از TTC را دارند. این دستورالعمل برای اذیت و آذار آسیب پذیرترین قشر جامعه صادر شده! 

استوارت گرین، مشاور ارشد ارتباطات TTC به blogTO گفت آژانس در حال شفاف سازی و اصلاح زبان به کار رفته در SafeTTC است. 

گرین در پایان گفتTTC هرگز از کسی که از این سیستم به عنوان سرپناه استفاده می ‌کند نمی‌ خواهد آنجا را ترک کند، مگر اینکه نگرانی ‌های فوری سلامت یا ایمنی برای آن فرد یا دیگران وجود داشته باشد.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید