اخباراخبار کانادا

خشم عمومی پس از انتشار ویدیوی قتل آهو با تبر توسط پلیس انتاریو! 

انتشار یک ویدیوی تکاندهنده از عملکرد خشونت آمیز یکی از ماموران پلیس انتاریو علیه یک آهوی مجروح، سر و صدای زیادی ایجاد و مردم را خشمگین و منزجر کرده است. 

کلیپ مورد اشاره مربوط به 3 سپتامبر،  دو مامور پلیس را در یکی از محله های مسکونی Kenora  در انتاریو و حمله یکی از ماموران با تبر به آهوی زبان بسته را نشان می دهد. به گفته شاهدان عینی، پلیس همچنین آهو را به حال خود رها کرد تا جان بدهد. 

سیل انتقادات کاربران رسانه های اجتماعی پس از دیدن این ویدو روانه شده و همگی این اقدام وحشیانه را محکوم کرده اند. 

پلیس انتاریو با صدور بیانیه، ضمن اذعان به آزاردهنده بودن این صحنه، خبر در جریان بودن تحقیقات را اعلام کرد. 

اما بیانیه پلیس از نظر گروه حمایت از حیوانات Animal Justice  کافی نبوده و شکایت رسمی علیه پلیس انتاریو به جریان افتاده است. در بیانیه گروه آمده است: ماموران تصمیم گرفتند حیوان را معدوم کنند – اما به جای استفاده از روش ایمن و انسانی یا درخواست کمک، با تبر به جان آهو افتادند و حیوان را رها کردند تا بیش از یک ساعت عذاب بکشد.  لاشه حیوان شکنجه شده تا روز بعد در خیابان باقی ماند، تا اینکه یکی از ساکنان آن را میان بوته ها کشاند. 

این اولین بار نیست که پلیس انتاریو به اعمال خشونت علیه حیوانات متهم می شود. در یک واقعه آزاردهنده در سال 2015، یک مامور پلیس در کالینگوود- انتاریو، چندین بار با اتومبیل از روی یک سگ رد شده و در نهایت حیوان را با شلیک گلوله از پای درآورد. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید