اخباراخبار جهان

خریداران والمارت می گویند  در صندوق خودپرداز با آنها مثل دزدان رفتار می شود

بسیاری از مشتریان والمارت می گویند چنانچه هنگام اسکن کردن اقلام در کیوسک های خودپرداز، مرتکب اشتباه بشوند، با آنها مانند دزدان رفتار می شود. 

چارلز بیسبی، در حال اسکن مواد غذایی در کیوسک خودپرداز فروشگاه در نیومکزیکو بود که یک کارمند به او نزدیک شد، دستش را داخل ساک خرید فرو برد و یک نوشیدنی انرژی زا را بیرون آورد و پرسید: آیا می خواهید پول این را بپردازید؟ 

بیسبی که مقابل مشتریان شرمنده شده بود به صفحه مونیتور اشاره کرد که نشان می داد کالای مورد نظر اسکن شده و ماشین در حال پردازش نقل و انتقال بود.

هشداری که کارمند والمارت را به کیوسک بیسبی آورد، بخشی از ویژگی امنیتی جدیدی است که خرده فروشان از سال 2019 در تلاش برای مقابله با سرقت از فروشگاه از آن استفاده می کنند. این فناوری هنگامی که رفتاری را مشکوک تفسیر کند، به کارمندان هشدار ارسال می کند. 

کارکنان فروشگاه می گویند این فرآیند منجر به تعاملات و درگیری های ناراحت کننده با مشتریان شده است. 

هرچند حتی در موارد مشکوک به سرقت، کارکنان اجازه وارد کردن اتهام دزدی به مشتری را ندارند، اما بسیاری از خریداران می گویند اشتباهات صادقانه هنگام اسکن کردن اقلام باعث شده به عنوان مجرم شناخته شوند. 

جو پنینگتون، سخنگوی Walmart گفت: ما به طور مداوم روی فرآیندهای امنیتی خود کار می کنیم. همکاران ما آموزش دیده اند تا به طور حرفه ای و محترمانه با این موقعیت ها برخورد کرده و اطمینان حاصل کنند مشتریان بهترین تجربه خرید ممکن را دارند. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید