مقالاتمقالات اجتماعی

خراب شدن تعطیلات به دلیل آفتاب سوختگی

یک پسر مدرسه ای اولین تعطیلات خود در سه سال گذشته را به دلیل آفتاب سوختگی شدید با وجود استفاده از ضد آفتاب خراب کرد. کاینن الیس، 11 ساله، در اولین تعطیلاتش از سال 2019 به همراه خانواده اش از آفتاب ترکیه لذت می برد اما طولی نکشید که شادی او خراب شد.

با وجود استفاده زیاد از کرم ضد آفتاب Nivea، کاینن بیچاره به دلیل تاول های ناشی از آفتاب سوختگی مجبور شد هفته دوم تعطیلات خود را در اتاقش در هتل بگذراند.

جسیکا الیس، 35 ساله، مادر کاینن ادعا می‌ کند که یک پرستار هر روز باید تاول های کاینن را تخلیه می کرد که این باعث عذاب این پسربچه می شد. مادرش ادعا می کند که برادرش پرستون هشت ساله، از کرم ضد آفتاب متفاوتی استفاده کرده بود، اما کرم Nivea را روی بینی خود زده بود که در این ناحیه نیز تاول هایی مشاهده شده بودند.

جسیکا می‌ گوید که از اتفاقی که برای پسر کوچکش افتاده، دلش شکسته است و اکنون در مورد استفاده از کرم ضد آفتاب به والدین هشدار می‌ دهد.

جسیکا، مادر خانه‌ داری که در رتفورد- ناتینگهام‌ شایر، با شریک زندگی ‌اش لی تات، 39 ساله و سه فرزندش زندگی می‌ کند، گفت: من از Nivea بیزارم. این اولین تعطیلات ما از سال 2019 بود و برای ما 5000 پوند هزینه داشت، اما تعطیلات پسرم پس از استفاده از کرم ضد آفتاب Nivea خراب شد.

اولین بار که تاول ها را روی بدن پسرهایم دیدم گریه کردم. و اکنون قلبم شکسته است زیرا ممکن است جای تاول ها روی پوست بچه ها بماند. من هرگز دوباره از این کرم ضد آفتاب استفاده نمی کنم. با این که این برندی شناخته شده است اما بسیار ناامیدکننده عمل کرده است، جسیکا در تاریخ 1 جولای به همراه شریک زندگی خود، پسران و دختر سه ساله‌ شان پریمروز به ترکیه پرواز کرده بود تا در هتل افتالیا اسپلش در آلانیا- آنتالیا اقامت کند؛

جسیکا گفت: کاینن آن شب اصلا نخوابید چرا که بسیار درد داشت و وقتی همه ما خواب بودیم او در تختش غلت می زد. صبح که برای صبحانه آماده می شدم گذاشتم او بخوابد، زیرا شب قبلش اصلا نتوانسته بود بخوابد. وقتی به اتاق برگشتم دیدم که او با وحشت به تاول های خود در آینه نگاه می کند. او تاول های بزرگی روی بازوها و شانه هایش داشت که خیلی دردناک به نظر می رسیدند.

جسیکا در 15 جولای که به بریتانیا برگشت، کاینن را به A&E برد، و در آن جا به مادر کاینن گفتند تا وقتی که تاول ها از بین بروند از کرم خنک کننده روی آن ها استفاده کند، پوست کاینن در حال بهبودی است. سخنگوی Nivea گفت: به عنوان برند شماره 1 تولید کرم های ضد آفتاب در جهان، ما هر گونه شکایت ایمنی را بسیار جدی می‌ گیریم، زیرا اعتماد مصرف‌ کننده به ایمنی محصولات ما بالاترین اولویت ماست.

ما در حال حاضر با مصرف کننده در تماس هستیم تا درباره آنچه در این مورد اتفاق افتاده است بیشتر بدانیم و اطلاعات مربوط به محصول را دریافت کنیم که به بررسی فوری ما کمک می کند. مایلیم بر اهمیت استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب و در سایه بودن هنگام گذران وقت در آفتاب، به ویژه بین ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر که نور خورشید شدیدترین است، تاکید کنیم.

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید