فرهنگ و هنر

خداحافظی اشک آلود مگان مارکل و آخرین سخنان ویرانگر مگان هنگام ترک خانواده سلطنتی 

اعضای کاخ باکینگهام،  لحظه خداحافظی مگان مارکل و شاهزاده هری با کارکنان و خدمتگذاران شان در کاخ را تشریح کرده اند. 

شاهزاده هری و همسرش در مارچ 2020 هنگامی که خود را برای شرکت در مراسم روز کشورهای مشترک المنافع در کلیسای وست مینستر آماده می کردند، آخرین صبح خود را به عنوان عضو رسمی خاندان سلطنتی سپری کرده و با دستیاران و کارکنان خود وداع کردند. 

اگرچه آنها با ظاهری شاد به مراسم تلویزیونی رسیدند و در کنار ملکه، شاهزاده چارلز، کامیلا و دوک و دوشس کمبریج قرار گرفتند، اما درست لحظاتی قبل از آن خداحافظی اشک آلودی با کارکنان خود داشتند.

مگان در حالی که اشک می ریخت با در آغوش گرفتن افرادی که در طول مدت حضورش در خانواده سلطنتی با آنها کار کرده بود، از آنها خداحافظی کرد. 

امید اسکوبی و کارولین دوران، وقایع نگار خاندان سلطنتی، در بیوگرافی مگان با نام در جستجوی آزادی، آنچه را که در آخرین روز اتفاق افتاد را فاش کردند. آنها نوشتند: هری بی سر و صدا از درب اتاق 1844 خارج شد. اما مگان برگشت تا آخرین افراد باقیمانده در اتاق از جمله کارولین دوران، نویسنده بیوگرافی را در آغوش بگیرد؛

اگرچه تیم دستیاران و کارکنان هری و مگان بسیار کوچکتر از تیم های سایر اعضای خاندان بود، اما اعضای آن طی عمر یک ساله دفتر دوک و دوشس ساسکس مانند عضوی از یک خانواده تلقی می شدند. 

تاثر این زوج وقتی به اوج رسید که متوجه شدند به دلیل کناره گیری از مسوولیت های سلطنتی همراه ملکه الیزابت وارد کلیسا نخواهند شد.

جهت مشاهده منبع این خبر اینجا کلیک کنید

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید