اخباراخبار کانادا

خبر خوب؛ پس دادن سفارشات آمازون برای کانادایی ها آسان تر شد! 

اگر از خرید کارتن برای بسته ‌بندی مجدد اقلامی که می ‌خواهید به آمازون پس بدهید خسته شده‌ اید، این ارتقا باعث می ‌شود نفس راحتی بکشید.

این غول تجارت الکترونیک با همکاری Staples Canada گزینه مناسبی به خریداران ارائه می دهد که نیاز به بسته بندی مجدد اقلام را به حداقل می رساند. 

از این پس، تمام شعب Staples، سفارش های بازگشتی بدون جعبه را از مشتریان آمازون می پذیرند. اقلام بازگشتی واجد شرایط را می توان در 298 شعبه Staples در سراسر کانادا تحویل داد. 

گوپال پیلای، از آمازون گفت: هدف ما این است که خرید آنلاین را تا حد امکان آسان تر کنیم. می دانیم که ممکن است مشتری نیاز به پس دادن کالایی داشته باشد، به همین دلیل تلاش می کنیم یک تجربه بدون دردسر به او ارائه کنیم. 

برای بازگرداندن اقلام از طریق  Staples، ابتدا باید یک کد QR از صفحه سفارشات شما در آمازون به صورت آنلاین یا در برنامه تلفن همراه دریافت کنید. سپس روی بازگرداندن یا جایگزینی اقلام کلیک کنید و دستورات را دنبال کنید.

Staples  تنها گزینه برای پس دادن اجناس آمازون در کانادا نیست و انجام آن از طریق Purolator، Couche-Tard و Canada Post امکانگذیری است اما ممکن است مجبور شوید کالا را جعبه بسته بندی مجدد نمایید. 

 

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید